HTC'den Aylık Güncelleme Açıklaması

Google, Samsung ve LG'nin aylık güncelleme sözlerini vermelerinin ardından şimdi sıra HTC'de. İşte HTC'den aylık güncelleme açıklaması...
05 Ekim 2015 18:22
HTCden Aylık Güncelleme Açıklaması
Android, yazılım dünyasında en karışık platformlardan biri. Özellikle güncelleme tarafında çok tartışmalı olduğu bilinen işletim sistemi, son yapılan Marshmallow çıkış tarihi açıklamasıyla da görülüyor. Zira diğer işletim sistemlerinde güncellemeler için net bir tarih hatta saat verilirken, Android cephesinde Google'ın Nexus cihazları için bile önümüzdeki hafta denilerek, bir nevi geçiştirme yapıldı.
 
Geçtiğimiz aylarda ise hatırlayacağınız üzere, Android'i domine eden Google, Samsung ve LG markaları, aylık güvenlik güncelleştirmesi sözü vermişti. Bir diğer büyük marka olan HTC ise o günlerde sessiz kalmıştı. Fakat bugün, HTC Amerika Başkanı Jason Mackenzie, gelen HTC aylık güvenlik güncelleştirmesi sözü verecek mi sorusunu cevapladı.
 
 
 
 
HTC, aylık güvenlik güncelleştirmesi sözü veremiyor!
 
Paylaşımında aylık güvenlik güncellemesi sözünün gerçek dışı olduğunu belirten HTC Amerika Başkanı Jason Mackenzie, HTC'nin aylık güvenlik güncellemesi sözü veremeyeceğini söyledi.
 
Özellikle saf Android olmaması ve çok sayıda model olması nedeni ile verildiğini düşündüğümüz bu karar, esasında Samsung için de düşündürücü. Zira her ay 3-4 yeni akıllı telefon ile karşımıza çıkan Samsung, tüm yeni modellerine aylık güvenlik güncelleştirmesini nasıl sağlayacak merak ediyoruz.
shiftdelete
572031
Bu haberler ilginizi çekebilir