HTC yıl sonuna doğru giyilebilir bir cihaz piyasaya sürecek

Trendi giderek yükselen giyilebilir cihaz pazarına daha fazla üreticinin dahil olması beklenirken, bir haber de HTC cephesinden geldi. HTC yıl sonuna doğru giyilebilir bir cihaz piyasaya sürecek...
09 Şubat 2014 13:47
HTC yıl sonuna doğru giyilebilir bir cihaz piyasaya sürecek
Bloomberg'e konuşan HTC'nin yönetim kurulu başkanı Cher Wang, uzun zamandır giyilebilir cihazlar üzerinde çalışma yaptıklarını ancak batarya ve LCD ışık problemlerini bir türlü aşamadıklarını belirtirken, yeni gelişmeler sayesinde problemlerin üstesinden geldiklerini dile getirdi.
 
Wang, bu iki önemli problemin giderilmesi sonucu yıl sonuna kadar  giyilebilir bir cihaz piyasaya sürmeye hazır olduklarını sözlerine ekledi. Wang ayrıca giyilebilir cihaz yanında güncellenmiş One akıllı telefonu ile bu yıl piyasada çıkış arayacaklarını da ifade etti.
 
HTC'nin cihaz anlamında bir saat mi yoksa fitness ürünü mü piyasaya süreceği şimdilik belirsiz. Ancak geçen yıldan bu yana tasarım anlamında premium sınıfı tercih eden firmanın, yeni cihazında da dikkat çekecek tasarımlara imza atması muhtemel. Firmanın giyilebilir cihazı için yılın ikinci yarısında bir lansman yapabileceği konuşuluyor.  
donanimhaber
666135
Bu haberler ilginizi çekebilir
 • Appleın 60 inçlik TVsi Ortaya Çıktı!

  Apple'ın 60 inçlik TV'si Ortaya Çıktı!

  Apple'ın yeni 60 inç ekrana sahip TV'si ortaya çıktı. İşte yeni TV'nin ilk detayları...
 • İşte Nikon D850!

  İşte Nikon D850!

  Nikon'nun yeni DSLR fotoğraf makinesi D850 ortaya çıkıtı. İşte D850'nin özellikleri fiyatı...
 • Elektrik Üreten Güneş Gözlüğü!

  Elektrik Üreten Güneş Gözlüğü!

  Almaya'da araştırmacılar güneş ışığından elektrik üreten güneş gözlüğü tasarlandı. İşte haberin ayrıntıları...
 • Samsungdan Milyonluk Televizyon!

  Samsung'dan Milyonluk Televizyon!

  Samsung, 88 inç büyüklüğündeki dev Q9 televizyonunu satışa sundu. Dev televizyonun fiyatı ile lüks bir ev satın alınabilir.
 • İşte Apple HomePodun Özellikleri!

  İşte Apple HomePod'un Özellikleri!

  Apple'ın WWDC 2017 etkinliği kapsamında tanıtımını gerçekleştirdiği, akıllı hoparlörü HomePod'un özellikleri sizlerle paylaşıyoruz.
 • Spotify Kullanucı Sayısı Appleı Katladı!

  Spotify Kullanucı Sayısı Apple'ı Katladı!

  Spotify'in Mart ayında açıklanan kullanıcı rakamları 50 milyon civarında idi. Yeni gelen açıklamaya göre kullanıcı sayısı Apple Music'in kullanıcı sayısının iki katından daha fazla.
 • Jeff Bezosun Liderliği 8 Saat Sürdü!

  Jeff Bezos'un Liderliği 8 Saat Sürdü!

  Uzun süre dünyanın en zengin insanı olma unvanını sürdüren Bill Gates'i geride bırakarak bu koltuğun sahibi olan Jeff Bezos'un liderliği uzun sürmedi. 8 saat sonra dünyanın en zengin ismi tekrar Bill Gates oldu.
 • Jeff Bezos, Bill Gatesi Geride Bıraktı!

  Jeff Bezos, Bill Gates'i Geride Bıraktı!

  Uzun süre dünyanın en insanı unvanını elinde bulunduran Bill Gates, artık dünyanın en zengin insanı değil. Bu koltuğun sahibi artık Jeff Bezos. İşte Amozon'un kurucusu Jeff Bezos'un serveti...
En Çok Okunan Haberler
Video Galeri
Anket

Toplam 0 oylama