HTC U'nun Yeni Fotoğrafı Sızdı!

HTC'nin yeni telefonu HTC U hakkında yeni bilgiler gelmeye devam ediyor. HTC U'nun yeni fotoğrafı sızdırıldı. İşte ayrıntılar...
02 Nisan 2017 20:30
HTC Unun Yeni Fotoğrafı Sızdı!
HTC U hakkında yeni detaylar gelmeye devam ediyor. HTC'nin iddialı yeni amiral gemisinin fotoğrafları sızdırıldı.
 
HTC U ile ilgili yeni bir sızıntı ortaya çıktı!
 
Hatırlayacağınız üzere geçtiğimiz haftalarda HTC U ile ilgili yeni bilgiler ortaya çıkmıştı. Ortaya çıkan bilgilere göre yeni HTC U, Snapdragon 835 işlemcisinden güç alacak. 1440 x 2560 çözünürlüğündeki 5-5 inçlik ekran ile karşımıza çıkacak olan yeni amiral gemisi, 64 ve 128 GB arttırılabilir depolama seçenekleriyle kullanıcılara sunulacak.  HTC'nin Sense 9 arayüzü ile kullanıcılarla buluşacak olan HTC U oldukça iddialı geliyor.
 
 
Bugün ise HTC U'ya ait olduğu iddia edilen render görselleri paylaşıldı. Paylaşılan görsellere bakacak olursak, HTC U ince kenar çerçeveleri ile oldukça dikkat çekiyor.
 
Çift hoparlörün bulunduğu HTC U, USB Tip C portuna da sahip olduğunu görmekteyiz. Cihaz hakkında sızdırılan görsellerde gördüğümüz diğer bir dikkat çeken detay ise, power ve home tuşunun bulunmuyor olması.
 
Yeni amiral gemisinde bu tuşların olup olmadığı hakkında henüz net bir bilgiye sahip değiliz. Fakat ilerleyen günlerde cihaz hakkında yeni detayların gün yüzüne çıkması bekleniyor.
 
 
shiftdelete
Etiketler : htc , HTC U , HTC U Fotoğrafları
817383
Bu haberler ilginizi çekebilir