HTC U'nun Tasarım Görüntüsü Sızdırıldı!

HTC U'nun tasarım görüntüsü sızdırıldı. Üst seviye telefon özellikleri sunacak olan olan HTC U'nun teknik özellikleri ve tasarımına birlikte bakalım.
16 Nisan 2017 16:18
HTC Unun Tasarım Görüntüsü Sızdırıldı!
Akıllı telefon pazarında amiral gemi modellerinin gün yüzüne çıkması ile birlikte gözlerin çevrildiği firmalardan birisi de, HTC oldu. 
 
Bu yılın ilk haftalarında duyurusu gerçekleştirilen ve iki ekrana sahip olan U Ultra modelinin ardından, bu kez HTC U için çalışmalara hız kesmeden devam ediliyor.
 
HTC'nin üst seviye donanımı ile dikkat çeken yeni U modelinin tasarımı, sızdırılan bir görsel ile ortaya çıktı.
 
HTC U modeli kullanıcılara neler sunacak?
 
HTC U modeli için ilk görsel, tahmin edilebileceği üzere mobil cihazlar konusunda sızıntıları ile ünlü olan Evan Blass'tan geldi.
 
Genel anlamda U Ultra modeli ile benzer tasarımsal çizgileri taşıyan HTC U'da ikinci ekran yer almazken, arka kamera çerçevesinde yapılan değişiklik göze çarpıyor.
 
 
Daha önce ortaya çıkan bilgilere göre 5.5 inç büyüklüğünde Quad HD çözünürlük sunan bir ekrana ev sahipliği yapan HTC U, gücünü Qualcomm'un yeni nesil Snapdragon 835 işlemcisinden alıyor.
 
4 GB RAM'in ve 64 GB dahili depolama alanının yer aldığı akıllı teleon, 12 megapiksel çözünürlüğünde arka ve 16 megapiksel çözünürlüğünde ön kameraya sahip.
 
HTC'nin 2017 yılında amiral gemisi yarışına dahil olmasını sağlayacak olan HTC U modelini, ne zaman duyuracağı hakkında henüz ortaya çıkan bir bilgi bulunmuyor.
 
 
 
shiftdelete
Etiketler : htc , HTC U , tasarım , Üst Seviye
157037
Bu haberler ilginizi çekebilir