HTC U11'e Yeni Özellik!

HTC'nin yeni telefonu U11, gelen yeni güncelleme ile yeni özelliklerine kavuşuyor. Güncellemenin detayları haberimizde...
11 Ağustos 2017 08:25
HTC U11e Yeni Özellik!
Haziran ayında duyurusu gerçekleştirilen ve ülkemizde satışa sunulan HTC U11 modeli ile bu yıl amiral gemisi yarışına dahil olan HTC, Galaxy S8 gibi akıllı telefonların karşısına oldukça iyi bir rakip olarak çıkmayı başardı.
 
Qualcomm'un bu yıl amiral gemilerinde sıkça gördüğümüz Snapdragon 835işlemcisinden güç alan ve 5.5 inç büyüklüğünde bir ekrana ev sahipliği yapan HTC U11 için yeni bir güncelleme yayınlandı.
 
Gelin, şimdi HTC'nin amiral gemisini kamera ve bağlantı Teknolojileri konusunda yenilikler ile buluşturan ve güvenlik açıklarını kapatan güncelleştirmenin detaylarına hep birlikte bakalım.
 
HTC U11 için yeni bir güncelleme yayınlandı!
 
HTC Tayvan'ın Facebook hesabı üzerinden dağıtımına başlandığı açıklanan güncelleme ile birlikte HTC U11, 1080p yani Full HD çözünürlükte 60 fps video kayıt desteği sunmaya başlıyor. 
 
 
 
 
Bunun yanı sıra Google'ın Ağustos ayı güvenlik yamalarına ev sahipliği yapan güncelleme ile birlikte, cihaz düşük güç tüketimine rağmen çok daha iyi bir performans sunan Bluetooth 5.0 teknolojisi ile uyumlu hale geliyor.
 
Yayınlanan güncelleme ile birlikte cihazın yan taraflarını sıkarak komutlar verilebilmesini sağlayan Edge Sense özelliği için herhangi bir yenilik sunulmazken, henüz boyutu bilinmeyen güncellemenin kısa bir süre içerisinde Avrupa'da ve ülkemizde bulunan cihazlara ulaşması bekleniyor.
 
shiftdelete
253678
Bu haberler ilginizi çekebilir