HTC U11'e Android 8.0 Geliyor!

Google'ın kullanıcılara sunduğu Android 8.0, Oreo HTC U11 modellerinde de yer alacak.
23 Ekim 2017 12:22
HTC U11e Android 8.0 Geliyor!
HTC tarafından yapılan açıklamayla birlikte HTC U11’in Android 8.0 Oreo güncellemesini ne zaman alacağı da kesin olarak belli oldu. Görünüşe göre U11, Kasım ayı içerisinde mutlaka güncellemesine kavuşacak.
 
HTC U11 bir ilk olacak!
 
Ağustos ayında Google tarafından kullanıcılara sunulan Android 8.0 Oreo, çıkışıyla birlikte hangi cihazlara ne zaman dağıtılacağı da belli olan bir işletim sistemiydi. Bahsi geçen liste içerisinde HTC markası da yer alıyordu ama hangi modellerin güncelleme alacağı bilinmiyordu.
 
Bugün gelen haberlere göre de HTC akıllı telefonlar arasından Android 8.0 Oreo güncellemesine sahip olacak ilk akıllı telefon U11 modeli olacak. Her ne kadar kesin bir tarih verilmemiş olsa da, Kasım ayının sonunda ya da en geç Aralık ayının başında güncellemenin dağıtılacağı düşünülüyor.
 
Tabii bu süreçte 2 Kasım tarihinde HTC tarafından bir etkinlik daha düzenleneceğini unutmamak gerek. HTC’nin bu etkinlikle birlikte yeni akıllı telefonu HTC U11+ modelini tanıtacağı düşünülürken, bu cihazın direkt olarak Android 8.0 Oreo güncellemesiyle satışa sunulacağı tahmin ediliyor.
 
shiftdelete
Etiketler : Android 8.0 Oreo , google , htc , HTC U11
382940
Bu haberler ilginizi çekebilir