HTC U11, Android 8.0 Oreo'ya Kavuştu!

Uzun süredir beklenen güncelleme nihayet yayınlandı. HTC U11 kullanıcıları, Android 8.0 Oreo'ya kavuştu.
15 Kasım 2017 17:39
HTC U11, Android 8.0 Oreoya Kavuştu!
Tayvanlı akıllı telefon üreticisinin Haziran ayında duyurusu gerçekleştirerek amiral gemisi yarışına dahil olduğu HTC U11 modeli için kullanıcılarının uzun süredir beklediği Android 8.0 Oreo güncellemesi nihayet yayınlandı.
 
Daha önce yaptığı açıklamalarda güncellemeyi Kasım ayında kullanıcılar ile buluşturacağını duyuran HTC, bu konuda kullanıcılara verdiği sözü tutarak ana vatanında güncellemenin dağıtımına başladı.
 
HTC U11 modeli Android 8.0 Oreo ile buluştu!
 
1.33 GB boyutunda olan ve 2.31.709.1 yazılım sürüm numarasına sahip olan güncelleme, yukarıda belirttiğimiz gibi HTC U11 modelini Android 8.0 Oreo sürümü ve Google‘ın Kasım ayı güvenlik yamaları ile buluşturuyor.
 
Yan kısımda yer alan uygulama kısayolları dikkat çekerken, güncelleme ile bildirim alanı gibi bazı kısımlarda tasarımsal değişiklikler meydana geliyor.
 
 
 
 
Android 8.0 ile birlikte kullanıma sunulan ve farklı bir uygulama üzerinde çalışılırken küçük bir pencere ile video izlenmesine olanak tanıyan Picture-in-Picture özelliğine ev sahipliği yapan güncelleme, yeni emojiler ve ayarlar menüsünde değişiklikler gibi birçok yenilik ile birlikte geliyor.
 
Güncellemenin cihazın global sürümü için ne zaman yayınlanacağı ise bilinmezliğini koruyor. HTC’nin güncellenecek cihazlar listesindeki diğer cihazların HTC U Ultra ve HTC 10 olduğunu hatırlatmak isteriz.
 
shiftdelete
753370
Bu haberler ilginizi çekebilir