• Anasayfa
  • Mobil
  • HTC U Ultra ve U Play, 2 Tanıtım Videosu İle Karşımızda!

HTC U Ultra ve U Play, 2 Tanıtım Videosu İle Karşımızda!

HTC'nin yeni amiral gemisi HTC U Ultra ve U Play için 2 yeni video yayımlandı. Video da telefonların özelliklerine de değinildiği görülüyor.
05 Mart 2017 15:44
HTC U Ultra ve U Play, 2 Tanıtım Videosu İle Karşımızda!
HTC'nin geçtiğimiz Ocak ayında tanıttığı yeni amiral gemisi HTC U Ultra ve U Play için 2 yeni tanıtım videosu yayımladı. Yayımlanan bu tanıtım videolarında HTC'nin yeni telefonlarına ait kamera modlarına dair önemli bilgilere yer veriliyor
 
HTC U Ultra için 2 yeni tanıtım videosu yayımladı!
 
Bu yıl kullanıcıların karşısına HTC U Ultra ve orta segmente ait U Play modeli ile çıkacak olan HTC oldukça iddialı geliyor.
 
HTC'nin yayımladığı tanıtım videolarına bakacak olursak, bu videolardan ilkinde U Ultra'ya ait dört kamera modu hakkında bilgiler verildiğini görmekteyiz.
 
 
Paylaşılan videolarda HTC U Ultra ve U Play'de bulunan Zoe ve Panaroma modlarının farklı kullanış dinamikleri üzerinde duran tanıtım videolarında, HTC U Ultra'nın kamerasının ne kadar iddialı olduğu gözler önüne seriyor.
 
HTC U Ultra ile kullanıcılara kaliteli bir kamera deneyimi sunmayı planlayan yetkililer, yeni amiral gemisinde, 13MP ve f / 1.8 diyafram değerine sahip bir arka kamera bulunduracak.
 
Bu kamera ile düşük ışık koşullarında dahi mükemmel fotoğraflar çekebileceksiniz. 
 
 
 

 

 

 

EN UYGUN ULTRABOOK FİYATLARI İNCEHESAP.COM'DA...

 

 

shiftdelete
367369
Bu haberler ilginizi çekebilir
En Çok Okunan Haberler
Video Galeri
Anket

Toplam 0 oylama