• Anasayfa
  • Mobil
  • HTC U Ultra ve U Play, 2 Tanıtım Videosu İle Karşımızda!

HTC U Ultra ve U Play, 2 Tanıtım Videosu İle Karşımızda!

HTC'nin yeni amiral gemisi HTC U Ultra ve U Play için 2 yeni video yayımlandı. Video da telefonların özelliklerine de değinildiği görülüyor.
05 Mart 2017 15:44
HTC U Ultra ve U Play, 2 Tanıtım Videosu İle Karşımızda!
HTC'nin geçtiğimiz Ocak ayında tanıttığı yeni amiral gemisi HTC U Ultra ve U Play için 2 yeni tanıtım videosu yayımladı. Yayımlanan bu tanıtım videolarında HTC'nin yeni telefonlarına ait kamera modlarına dair önemli bilgilere yer veriliyor
 
HTC U Ultra için 2 yeni tanıtım videosu yayımladı!
 
Bu yıl kullanıcıların karşısına HTC U Ultra ve orta segmente ait U Play modeli ile çıkacak olan HTC oldukça iddialı geliyor.
 
HTC'nin yayımladığı tanıtım videolarına bakacak olursak, bu videolardan ilkinde U Ultra'ya ait dört kamera modu hakkında bilgiler verildiğini görmekteyiz.
 
 
Paylaşılan videolarda HTC U Ultra ve U Play'de bulunan Zoe ve Panaroma modlarının farklı kullanış dinamikleri üzerinde duran tanıtım videolarında, HTC U Ultra'nın kamerasının ne kadar iddialı olduğu gözler önüne seriyor.
 
HTC U Ultra ile kullanıcılara kaliteli bir kamera deneyimi sunmayı planlayan yetkililer, yeni amiral gemisinde, 13MP ve f / 1.8 diyafram değerine sahip bir arka kamera bulunduracak.
 
Bu kamera ile düşük ışık koşullarında dahi mükemmel fotoğraflar çekebileceksiniz. 
 
 
 

 

 

 

EN UYGUN ULTRABOOK FİYATLARI İNCEHESAP.COM'DA...

 

 

shiftdelete
796083
Bu haberler ilginizi çekebilir