HTC U Ultra Sağlamlık Testinde!

HTC U Ultra sağlamlık testinde göründü. Peki sizce HTC U Ultra sağlamlık testinde sınıfı geçmiş midir? Cevabı haberimizde...
20 Mart 2017 10:34
HTC U Ultra Sağlamlık Testinde!
Bir telefonun sunduğu donanımsal ve yazılımsal artılarının yanı sıra dayanıklılık konusu da oldukça önemli bir durumda. İnsanlık haliyle elimizden, cebimizden ya da koyduğumuz bir düzlemden düzebilen telefonların hasar alması bizlere yüzlerce liralık bir masraf çıkarıyor.
 
Bu noktada sağlamlığın dibine kadar testi yapıldığı YouTube kanalı haline gelen JerryRigEverything, şimdi de HTC U Ultra’ya bir dayanıklılık testi yaptı. Daha önce bahsettiğimiz iPhone 7, LG V20 ve Nokia 6 gibi testlerde genel olarak oldukça başarılı bir dayanıklılık sergileyen bu telefonların ardından HTC U Ultra ise sınıfta kalıyor.
 
2016 yılında bu kanala göre yılın en dayanıklı telefonu olan HTC 10’a rağmen oldukça dayanıksız performans sergileyen U Ultra’nın plastik yapıdaki parmak izi okuyucusu çok kolay çizilebiliyor. Ancak gerek ekranı gerek arkadaki cam kapağı ve kameraları kolay kolay çizilmeyen HTC U Ultra, cam kullanmanın sıkıntısını düşürmelerde yaşatabilecek gibi.
 
 
Son olarak sıra bükülme testine geldiğinde videoda çatır çutur sesler duyabileceğiniz bir duruma gelen HTC U Ultra, olur da arka cebinizde durursa sıkıntı çıkartacak gibi hissettirmekte. Kolayca bükülebilen cihaz, cam kısmın altında metal bir kasa bulundurmadığı için bükülme konusunda kullanıcılarını tedirgin edebilir.
 
Lafı daha fazla uzatmadan sizleri HTC U Ultra'nın sağlamlık testi videosu ile başbaşa bırakalım.

 
 
webtekno
368277
Bu haberler ilginizi çekebilir
 • iPhone 8de Yeni Haber!

  iPhone 8'de Yeni Haber!

  Apple'ın bu yıl piyasaya süreceği yeni iPhone ile ilgili bir çok iddia ortaya atıldı. Bunlardan biri de iPhone 7s çıkaracağıydı. Fakat yeni iddialar bunun öyle olmadığını gösteriyor.
 • Samsung, Tam Kavisli Ekran Üretecek!

  Samsung, Tam Kavisli Ekran Üretecek!

  Samsung, 4 tarafı kavisli ekrana sahip telefon üretecek. İşte yeni iddialar ile ilgili detaylar...
 • İşte BlackBerry KEYonenın Videosu!

  İşte BlackBerry KEYone'nın Videosu!

  BlackBerry KEYone ile ilgili yeni bilgiler gelmeye devam ediyor. Şimdi de KEYone'ın tanıtım videosu yayınlandı!
 • Galaxy S8 ve S8 Plus Bu Sefer Düşme Testinde!

  Galaxy S8 ve S8 Plus Bu Sefer Düşme Testinde!

  Samsung'un yen, amiral gemileri Galaxy S8 ve S8 Plus düşme testinde bir araya geldi. Peki bu testten kaç puan aldılar sizce? İşte yanıtı.
 • Galaxy S8de Kablosuz Şarj Problemi!

  Galaxy S8'de Kablosuz Şarj Problemi!

  Geçtiğimiz günlerde Samsung'un canı Galaxy S8'lerde kırmızı ekran problemi ile sıkılmıştı. Şimdi ise Galaxy S8'in kablosuz şarjında problem olduğu söyleniyor.
 • Galaxy S8 ve S8 Plus İçin Yeni Güncelleme!

  Galaxy S8 ve S8 Plus İçin Yeni Güncelleme!

  Samsung, yeni amiral gemilerinde kırmızı ekran problemi ile gündeme gelmişti. Bu nedenle Samsung, Galaxy S8 ve Galaxy S8 Plus için kırmızı ekran güncellemesi yayınlayacağını doğruladı. Peki ne zaman yayınlayacak?
 • Galaxy Note 8 Netleşiyor!

  Galaxy Note 8 Netleşiyor!

  Samsung'un amiral gemisi Galaxy S8 piyasaya sürmesinden sonra gözler şimdi Galaxy Note 8'e çevrilmiş durumda. Peki Galaxy Note 8 ne zaman çıkacak? Yeni detaylar ortaya çıktı.
 • iPhone 8in Yeni Görselleri Ortaya Çıktı!

  iPhone 8'in Yeni Görselleri Ortaya Çıktı!

  Apple'ın amiral gemisi iPhone 8 hakkında bilgiler gelmeye devam ediyor. Şimdi ise iPhone 8'in bileşenlerini gösteren bir görüntü ortaya çıktı. Fotoğrafa göre iPhone 8'de dikey çift kamera olacak.
En Çok Okunan Haberler
 • iPhone 8de Yeni Haber!iPhone 8'de Yeni Haber!
  Apple'ın bu yıl piyasaya süreceği yeni iPhone ile ilgili bir çok iddia ortaya atıldı. Bunlardan biri de iPhone 7s çıkaracağıydı. Fakat yeni iddialar…
 • Samsung, Tam Kavisli Ekran Üretecek!Samsung, Tam Kavisli Ekran Üretecek!
  Samsung, 4 tarafı kavisli ekrana sahip telefon üretecek. İşte yeni iddialar ile ilgili detaylar...
Video Galeri
Anket

Toplam 0 oylama