HTC One M9'dan Süper Performans!

HTC One M9 , GFXBench platformunda bugüne dek alınan en yüksek GFXBench skorlarından birine imza attı! İşte HTC One M9'un süper performansının ayrıntıları...
28 Şubat 2015 17:55
HTC One M9dan Süper Performans!
Tayvanlı akıllı telefon devi HTC, her yeni üst düzey modelinde Android platformunun performans üst sınırını tanımlamayı hedefliyor. HTC One ve One M8’de büyük ölçüde başarıldığını düşündüğümüz bu hedefin One M9’un geliştirilmesinde etkin olduğunu söyleyebiliriz. En azından, şu ana dek sızdırılanlar bu yönde bir izlenim edinmemizi sağladı.
 
Mobile World Congress 2015 etkinliğinde görmeyi umut ettiğimiz ilk Android amiral gemisi HTC One M9, resmi tanıtım sunumunun evvelinde GFXBench platformuna uğradı ve Qualcomm Snapdragon 810 işlemcisinin hakkını sonuna kadar verdiğini ispatlayan sonuçlar elde etti. Geçtiğimiz yılki HTC amiral gemisi One M8‘in test değerlerini neredeyse ikiye katlayan One M9, Samsung Galaxy Note 4 ve Apple iPhone 6‘yı bile geride bırakmayı başardı.
 
 
Yukarıdaki tabloda teknik özellikleri görülen HTC One M9’un ön kamera istatistikleri bizleri şaşırttı. Daha önceleri, 8 megapiksel ön kamera modülüne sahip olacağını düşündüğümüz cihaz, büyük bir ihtimalle 12 megapiksel çözünürlüklü selfie lensi ile donatılacak. Sekiz çekirdekli 64-bit Qualcomm Snapdragon 810 işlemcili akıllı telefon için sabırsızlanıyoruz.
technolabs
Etiketler : cep telefonu , htc , HTC One M9
424987
Bu haberler ilginizi çekebilir