HTC One M10 Tasarımı Sızdı

HTC cephesinde One M10 için hazırlıklar son hız devam ederken yeni sızıntılar da beraberinde geliyor. Son olarak HTC One M10 modelinin tasarımı sızdı. Detaylar haberimizde...
11 Şubat 2016 12:09
HTC One M10 Tasarımı Sızdı
Tayvanlı üretici HTC, yeni amiral gemi modeli için hazırlıkları sürdürüyor. Geçtiğimiz günlerde HTC One M10 modeline ait olduğu iddia edilen ilk görsel ortaya çıkmışken bugün ise One M10 modeline ait olduğu söylenen render görüntüsü ortaya çıktı.
 
İlk olarak evleaks tarafından ortaya çıkartılan HTC One M10 görseli, şimdi ise XDA Developers forumlarındaki bir üye tarafından paylaşıldı. Birbirleriyle benzerlik gösteren sızıntılar, HTC’nin One A9 ile yakaladığı tasarım anlayışını devam ettiriyor.
 
 

 
HTC One M10 modeline ait olduğu iddia edilen görsele baktığımızda ön taraf, Meizu Pro 5 ile One A9 modellerini akıllara getirirken arka tarafına baktığımızda ise standart HTC tasarım izlerini görüyoruz.
 
Büyük yer kaplayan HTC logosuna ön tarafta yer vermekten vazgeçen HTC, beğenilen BoomSound hoparlörü yine kullanmayı tercih etmemiş gibi gözüküyor. One A9 modelinde kullanılan tırtıklı güç butonu ise yine sağ tarafta yer alıyor.
 
 
HTC One M10 özellikleri
 
Full HD çözünürlüğünden nihayet Quad HD çözünürlüğüne terfi edecek olan HTC, One M10 modelinde 5.2 inç büyüklüğünde Quad HD ekran kullanacak. Snapdragon 820 işlemcisinden gücünü alacak olan HTC One M10, 4 GB RAM, 32 GB arttırılabilir hafıza, lazer otofokuslu 12 Megapiksel UltraPixel kamera gibi özelliklerle karşımıza çıkması bekleniyor.
shiftdelete
505610
Bu haberler ilginizi çekebilir