HTC One M10 Kameralara Yakalandı

HTC'nin önümüzdeki günlerde tanıtması beklenilen yeni nesil amiral gemisi HTC One M10 kameralara yakalandı. İşte HTC One M10'nun yeni görüntüleri...
11 Mart 2016 16:02
HTC One M10 Kameralara Yakalandı
HTC bugün açıkladığı verilere göre geçtiğimiz Şubat ayında beklenenin çok altında bir gelir elde...
Geçtiğimiz günlerde basın görsellerine kadar birçok sızıntının gerçekleştiği HTC One M10 modeline ait @tanalibera adlı bir Twitter hesabından modele ait iki yeni görüntü paylaşıldı.
 
HTC One M10 bir kez daha çalışır vaziyette görüntülenirken tasarım detayları ise şu ana kadar ortaya çıkan sızıntılarla paralellik gösteriyor.
 
Modelin ön tarafında 5.2 inç büyüklüğünde Quad HD çözünürlüğe sahip olması beklenen ekran yer alırken parmak izi okuyucu ve onun yanına konumlandırılmış kapasitif kontrol butonları, HTC’nin kullanıcılarının sözünü dinlediğinin kanıtı.
 
 
Ancak Tayvanlı üreticinin HTC One M10 modelinde sanal buton kullanımından vazgeçip kapasitif buton kullanması yine eleştirilmesinin önüne geçmeyecek gibi duruyor. Zira ön taraftan HTC logosu kaldırılsa da yeri yine boş duruyor.
 
BoomSound hoparlörün kullanılmadığı alt ve üst taraftaki çerçeve boşlukları ise hayal kırıklığı diyebiliriz.
 
 
Arka tarafta ise daha ergonomik bir tutuş için eğimli kasa yapısına ek olarak kenarlara da kavis veren HTC, belki ergonomik bir tutuş hissiyatı verecek ama tasarımı için aynı şeyleri söylemek pek mümkün olmayacak.
 
Her ne kadar göreli bir kavram olsa da HTC One M10 modelinin arka tarafındaki kavisler pek hoş durmuyor. Onun haricinde One M7 modeli ile oldukça benzer bir arka tasarıma sahip olan HTC One M10, hafif çıkıntılı lazer otofokuslu ve flaşlı bir kameraya sahip.
shiftdelete
804601
Bu haberler ilginizi çekebilir