HTC Desire EYE vs HTC One M8

HTC Desire EYE ile HTC One (M8) karşı karşıya gelse hangi telefon daha üstün gelirdi? Bunu söylemek şimdilik zor olsa da, teknik özellikler açısından karşılaştırma yapabilirsiniz.
09 Ekim 2014 18:39
HTC Desire EYE vs HTC One M8
HTC dün gece New York’ta düzenlediği etkinlikle Desire EYE adlı akıllı telefonunu gün ışığına çıkardı. Özellikle 13MP BSI teknolojili ön ve arka kameralarıyla dikkat çeken HTC Desire EYE, bugüne kadarki en güçlü ön kameraya sahip akıllı telefon unvanını kazandı. Peki bu akıllı telefon genel özellikler açısından HTC One (M8)’den üstün mü? HTC’nin şu an piyasadaki en yakışıklı akıllı telefonu olan One (M8) ile Desire EYE’ı sizler için karşılaştırdık. Bu iki güçlü akıllı telefonun hangi noktalarda farklılık gösterdiğini merak ediyorsanız karşılaştırma tablomuz ilginizi çekecektir.
 
Öncelikle şunu belirtelim, paylaşmakta olduğumuz tablo sadece teknik özellikleri karşılaştırır. Her iki telefonun da farklı kullanım tecrübeleri, sevilen ve sevilmeyen yönleri mevcut olacaktır. Bu teknik özellikler tablosuna bakarak “Bu kesinlikle öbüründen daha iyidir” demek pek doğru olmayacaktır. Desire EYE hakkındaki asıl görüşlerimiz incelememizde olacak.
 
technolabs
768827
Bu haberler ilginizi çekebilir
 • iPhone 8de Yeni Haber!

  iPhone 8'de Yeni Haber!

  Apple'ın bu yıl piyasaya süreceği yeni iPhone ile ilgili bir çok iddia ortaya atıldı. Bunlardan biri de iPhone 7s çıkaracağıydı. Fakat yeni iddialar bunun öyle olmadığını gösteriyor.
 • Samsung, Tam Kavisli Ekran Üretecek!

  Samsung, Tam Kavisli Ekran Üretecek!

  Samsung, 4 tarafı kavisli ekrana sahip telefon üretecek. İşte yeni iddialar ile ilgili detaylar...
 • İşte BlackBerry KEYonenın Videosu!

  İşte BlackBerry KEYone'nın Videosu!

  BlackBerry KEYone ile ilgili yeni bilgiler gelmeye devam ediyor. Şimdi de KEYone'ın tanıtım videosu yayınlandı!
 • Galaxy S8 ve S8 Plus Bu Sefer Düşme Testinde!

  Galaxy S8 ve S8 Plus Bu Sefer Düşme Testinde!

  Samsung'un yen, amiral gemileri Galaxy S8 ve S8 Plus düşme testinde bir araya geldi. Peki bu testten kaç puan aldılar sizce? İşte yanıtı.
 • Galaxy S8de Kablosuz Şarj Problemi!

  Galaxy S8'de Kablosuz Şarj Problemi!

  Geçtiğimiz günlerde Samsung'un canı Galaxy S8'lerde kırmızı ekran problemi ile sıkılmıştı. Şimdi ise Galaxy S8'in kablosuz şarjında problem olduğu söyleniyor.
 • Galaxy S8 ve S8 Plus İçin Yeni Güncelleme!

  Galaxy S8 ve S8 Plus İçin Yeni Güncelleme!

  Samsung, yeni amiral gemilerinde kırmızı ekran problemi ile gündeme gelmişti. Bu nedenle Samsung, Galaxy S8 ve Galaxy S8 Plus için kırmızı ekran güncellemesi yayınlayacağını doğruladı. Peki ne zaman yayınlayacak?
 • Galaxy Note 8 Netleşiyor!

  Galaxy Note 8 Netleşiyor!

  Samsung'un amiral gemisi Galaxy S8 piyasaya sürmesinden sonra gözler şimdi Galaxy Note 8'e çevrilmiş durumda. Peki Galaxy Note 8 ne zaman çıkacak? Yeni detaylar ortaya çıktı.
 • iPhone 8in Yeni Görselleri Ortaya Çıktı!

  iPhone 8'in Yeni Görselleri Ortaya Çıktı!

  Apple'ın amiral gemisi iPhone 8 hakkında bilgiler gelmeye devam ediyor. Şimdi ise iPhone 8'in bileşenlerini gösteren bir görüntü ortaya çıktı. Fotoğrafa göre iPhone 8'de dikey çift kamera olacak.
En Çok Okunan Haberler
 • iPhone 8de Yeni Haber!iPhone 8'de Yeni Haber!
  Apple'ın bu yıl piyasaya süreceği yeni iPhone ile ilgili bir çok iddia ortaya atıldı. Bunlardan biri de iPhone 7s çıkaracağıydı. Fakat yeni iddialar…
 • Samsung, Tam Kavisli Ekran Üretecek!Samsung, Tam Kavisli Ekran Üretecek!
  Samsung, 4 tarafı kavisli ekrana sahip telefon üretecek. İşte yeni iddialar ile ilgili detaylar...
Video Galeri
Anket

Toplam 0 oylama