HTC Desire EYE vs HTC One M8

HTC Desire EYE ile HTC One (M8) karşı karşıya gelse hangi telefon daha üstün gelirdi? Bunu söylemek şimdilik zor olsa da, teknik özellikler açısından karşılaştırma yapabilirsiniz.
09 Ekim 2014 18:39
HTC Desire EYE vs HTC One M8
HTC dün gece New York’ta düzenlediği etkinlikle Desire EYE adlı akıllı telefonunu gün ışığına çıkardı. Özellikle 13MP BSI teknolojili ön ve arka kameralarıyla dikkat çeken HTC Desire EYE, bugüne kadarki en güçlü ön kameraya sahip akıllı telefon unvanını kazandı. Peki bu akıllı telefon genel özellikler açısından HTC One (M8)’den üstün mü? HTC’nin şu an piyasadaki en yakışıklı akıllı telefonu olan One (M8) ile Desire EYE’ı sizler için karşılaştırdık. Bu iki güçlü akıllı telefonun hangi noktalarda farklılık gösterdiğini merak ediyorsanız karşılaştırma tablomuz ilginizi çekecektir.
 
Öncelikle şunu belirtelim, paylaşmakta olduğumuz tablo sadece teknik özellikleri karşılaştırır. Her iki telefonun da farklı kullanım tecrübeleri, sevilen ve sevilmeyen yönleri mevcut olacaktır. Bu teknik özellikler tablosuna bakarak “Bu kesinlikle öbüründen daha iyidir” demek pek doğru olmayacaktır. Desire EYE hakkındaki asıl görüşlerimiz incelememizde olacak.
 
technolabs
513923
Bu haberler ilginizi çekebilir