HTC Akıllı Saat Çıkaracak Mı?

Mobile World Congress 2015 kapsamında yapacağı etkinliğin davetiyesini geçtiğimiz günlerde yayınlayan HTC akıllı saat çıkaracak mı? İşte cevabı haberimizde...
23 Ocak 2015 12:49
HTC Akıllı Saat Çıkaracak Mı?
Hatırlayacağınız üzere 2014 yılı akıllı saatlerin önemli ölçüde geliştiği bir yıl olmuştu. Hem tasarımsal hem de yazılımsal anlamda gelişen akıllı saat pazarında, çok sayıda marka boy göstermişti.
 
2015 Akıllı Saat yılı olacak
 
Ancak Apple'ın pazara bu yıl katılacak olması, Samsung'un yuvarlak tasarımlı akıllı saatini bu yıl duyurması ve diğer üreticilerin yeni akıllı saatlerini duyurması gibi nedenler, 2015 yılının akıllı saat yılı olacağını gösteriyordu.
 
Giyilebilir teknoloji meraklıları bugüne kadar çoğunlukla Apple Watch'ı, Samsung'un yuvarlak tasarımlı akıllı saatini ve LG G Watch R2 gibi modelleri merak ederken, şimdi de HTC tarafından akıllı saat iddiaları geldi.
 
MWC 2015'te tanıtılabilir
 
Bloomber tarafından paylaşılan rapora göre HTC, MWC 2015 kapsamında gerçekleştireceği etkinlikte One M9 Hima ile birlikte akıllı saat duyurusu da gerçekleştirecek.
 
HTC'nin 1 Mart tarihinde gerçekleştireceği etkinlikte, Android Wear ile çalışan ve yuvarlak tasarımlı bir akıllı saat duyurması bekleniyor. 
 
Ayrıca HTC'nin 2014 yılında akıllı saat üretimine hazır olmadıkları yönündeki açıklama da, HTC'nin bu yıl akıllı saat pazarına katılması ihtimalini güçlendiriyor.
shiftdelete
Etiketler : Akıllı Saat , htc , MWC 2015
633820
Bu haberler ilginizi çekebilir