HTC 20 Yaşında!

HTC 20. yaşını doldurdu. HTC yayınladığı bir video ile 20. yaşını kutluyor. İşte ayrıntılar...
20 Mayıs 2017 12:57
HTC 20 Yaşında!
Bu yıl iddialı telefonları ile kullanıcılarının karşısına çıkacak olan HTC, yeni yaşını kutladı. 20 yıldır Teknoloji sektöründe takipleri ile sıkı mücadele içinde olan HTC eski günlerine dönmeyi vaat ediyor.
 
HTC, 20 yaşında!
 
Son zamanlarda diğer akıllı telefonların rekabet olarak bir tık gerisinde kalan HTC, U11 ile piyasayı alevlendirmek istiyor.
 
 
HTC yetkililerinin dün yayınladığı video ile birlikte yirminci yaş günlerini kutladılar. Değişik ve bir o kadar renkli bir video paylaşan HTC, beğenileri de topladı.
 
15 Mayıs 1997'de kurulan HTC, 20 yıldır  birçok farklı ürünüyle kullanıcıların karşısına çıktı. Videoda geleceğe parlak bir şekilde baktıklarını vurgulayan yetkililer, ilerleyen zamanlarda yaşanacakları büyük bir merakla beklediklerinin de altını çiziyor.
 
 
Bir geçmişe bakış atacak olursak HTC, ilk Android telefonu olan HTC G1 ile başarıdan başarıya koşmuştu. Uzun bir süre en çok satanlar listesinde yer alan bu akıllı telefon ile büyük bir yükselişe geçen HTC, adından oldukça söz ettirmeyi başarmıştı.
 
Bu yıl açıklanan yeni U serisi ile büyük ivme kazanarak eski günlerine dönmeyi hedefleyen teknoloji devi, kullanıcılarda kaybettiği tahtı geri kazanmak için elinden geleni yapıyor.
 
 
 
 
shiftdelete
Etiketler : 20. Yıl , htc , HTC 20. Yıl , HTC U 11
618915
Bu haberler ilginizi çekebilir