HTC 10'a Yeni Güncelleme!

HTC, geçen çıkardığı amiral gemisi HTC 10 için yeni bir güncelleme yayınladı. Yeni güncelleme Türkiye'deki cihazlarda da indirilebilir durumda. İşte 425 MB boyutundaki yeni güncellemenin detayları...
28 Ağustos 2017 10:28
HTC 10a Yeni Güncelleme!
Akıllı telefon sektöründe yüksek satış rakamlarına ulaşamıyor olsa da, kendine has bir kitle oluşturmayı başaran HTC, geçtiğimiz yılın amiral gemisi modeli HTC 10 için yayınladığı Android 7.0 Nougat güncellemesini Ocak ayında ülkemizde bulunan cihazlar ile buluşturdu.
 
Güncellemeler konusunda o günden bu yana devam eden sessizliğini, geçtiğimiz günlerde yaptığı Android Oreo açıklaması ile bozan HTC, ülkemizde bulunan cihazlar için yeni bir güncelleme yayınladı.
 
Gelin, şimdi HTC 10 modeli için altı aydan daha uzun bir sürenin ardından yayınlanan güncellemenin detaylarına hep birlikte bakalım.
 
HTC 10 için uzun bir aradan sonra yeni güncelleme!
 
2.41.401.41 sürüm numarasına sahip olan 425 MB'lık güncelleme, Ağustos ayı güvenlik yamalarına ve birçok hata düzeltmesine ev sahipliği yaparken, performans iyileştirmeye yönelik değişiklikler ile birlikte geliyor.
 
 
OTA aracılığıyla dağıtımına devam edilen güncelleme, ülkemizde bulunan HTC 10 modellerinin neredeyse tamamına ulaşmış durumda.
 
Eğer herhangi bir güncelleme uyarısı ile karşılaşmadıysanız, Ayarlar > Cihaz Hakkında > Yazılım Güncellemeleri yolunu takip ederek HTC 10 için yayınlanan yeni güncellemeyi kontrol edebilirsiniz.
 
shiftdelete
873021
Bu haberler ilginizi çekebilir