Her üç Galaxy Gear'dan biri iade ediliyor

Samsung, yeni akıllı saati Galaxy Gear'ın daha yaygın kullanılması adına Galaxy S3, Galaxy Note 2, Galaxy S4 Zoom, Galaxy Mega gibi modellerine de destek sunmaya hazırlanırken, gelen haberler pek olumlu değil.
30 Ekim 2013 00:22
Her üç Galaxy Geardan biri iade ediliyor
Best Buy zincir mağazalarından elde edilen verilere göre Galaxy Gear siparişlerinde iade oranı yüzde 30'a çıkmış durumda. Yani her üç müşteriden birisi Galaxy Gear'ı bir sebepten ötürü iade ediyor. Best Buy iade konusunu oldukça ciddiye alırken, iade sebeplerini de müşterilerle görüşmeler yaparak anlamaya çalışıyor. 
 
Pil ömrünün yanısıra Galaxy Gear cihaz desteği nedeniyle de sıkça eleştiriliyor. Şimdilik sadece Galaxy Note 10.1 2014 ve Galaxy Note 3 modelleri ile uyumlu ve Galaxy S4 modeli de bu sıralarda Gear desteğine kavuşuyor. Samsung yıl sonuna kadar yaklaşık 10 cihaza Galaxy Gear desteğini sunmaya hazırlanıyor.
 
Ancak şu anda bir tüketici Galaxy Gear modeli satın almak istese, Galaxy Note 10.1 2014 ve Galaxy Note 3 modeli kullanmadığı sürece sadece bazı fonksiyonlarının işe yaradığı bir saate sahip olacak. Sadece bir günü tamamlayabilen bataryası ise ayrı bir dezavantaj. 
 
Galaxy Gear modelinde 1.6 inçlik 320x320 piksel çözünürlükte Super AMOLED ekran, 800MHz saat hızında çalışan işlemci, 512MB RAM, 4GB depolama kapasitesi, 1.9MP çözünürlükte kamera, 315mAh batarya gibi özellikler yer alıyor.
donanimhaber
378858
Bu haberler ilginizi çekebilir
 • Appleın 60 inçlik TVsi Ortaya Çıktı!

  Apple'ın 60 inçlik TV'si Ortaya Çıktı!

  Apple'ın yeni 60 inç ekrana sahip TV'si ortaya çıktı. İşte yeni TV'nin ilk detayları...
 • İşte Nikon D850!

  İşte Nikon D850!

  Nikon'nun yeni DSLR fotoğraf makinesi D850 ortaya çıkıtı. İşte D850'nin özellikleri fiyatı...
 • Elektrik Üreten Güneş Gözlüğü!

  Elektrik Üreten Güneş Gözlüğü!

  Almaya'da araştırmacılar güneş ışığından elektrik üreten güneş gözlüğü tasarlandı. İşte haberin ayrıntıları...
 • Samsungdan Milyonluk Televizyon!

  Samsung'dan Milyonluk Televizyon!

  Samsung, 88 inç büyüklüğündeki dev Q9 televizyonunu satışa sundu. Dev televizyonun fiyatı ile lüks bir ev satın alınabilir.
 • İşte Apple HomePodun Özellikleri!

  İşte Apple HomePod'un Özellikleri!

  Apple'ın WWDC 2017 etkinliği kapsamında tanıtımını gerçekleştirdiği, akıllı hoparlörü HomePod'un özellikleri sizlerle paylaşıyoruz.
 • Spotify Kullanucı Sayısı Appleı Katladı!

  Spotify Kullanucı Sayısı Apple'ı Katladı!

  Spotify'in Mart ayında açıklanan kullanıcı rakamları 50 milyon civarında idi. Yeni gelen açıklamaya göre kullanıcı sayısı Apple Music'in kullanıcı sayısının iki katından daha fazla.
 • Jeff Bezosun Liderliği 8 Saat Sürdü!

  Jeff Bezos'un Liderliği 8 Saat Sürdü!

  Uzun süre dünyanın en zengin insanı olma unvanını sürdüren Bill Gates'i geride bırakarak bu koltuğun sahibi olan Jeff Bezos'un liderliği uzun sürmedi. 8 saat sonra dünyanın en zengin ismi tekrar Bill Gates oldu.
 • Jeff Bezos, Bill Gatesi Geride Bıraktı!

  Jeff Bezos, Bill Gates'i Geride Bıraktı!

  Uzun süre dünyanın en insanı unvanını elinde bulunduran Bill Gates, artık dünyanın en zengin insanı değil. Bu koltuğun sahibi artık Jeff Bezos. İşte Amozon'un kurucusu Jeff Bezos'un serveti...
En Çok Okunan Haberler
Video Galeri
Anket

Toplam 0 oylama