Half-Life 3 Çıkacak Mı?

Oyun severlerin senelerdir yılmadan, usanmadan beklediği Half-Life 3 çıkacak mı? Valve son zamanlarda artan Half-Life 3 dedikoduları üzerine bir açıklama yaptı!
10 Aralık 2015 17:47
Half-Life 3 Çıkacak Mı?
Oyun dünyasının yapı taşlarından birisi olarak gösterilen Half-Life serisinin devam oyununun ne zaman duyurulacağı, büyük bir merak konusu olmuş durumda.
 
Valve’in Half-Life 2 Episode 3’ü iptali ile başlayan süreçte hala belirgin bir yol katedilebilmiş değil.
 
Valve hali hazırda Half-Life 3’ün ismini bile telaffuz etmezken, geçtiğimiz günlerde Steam üzerinden sızdırılan bir oyun listesi HL fanlarında heyecana neden olmuştu.
 
 
Valve, Half-Life 3'ü yine yalanladı
 
Yayınlanan listede Half-Life 3’ün ismi geçiyordu. Haberin hızla yayılması üzerine bir açıklama yapan Half-Life Baş Senaristi Marc Laidlaw, yayınlanan listenin kendileriyle bir alakası olmadığını belirterek Half-Life 3’ü bekleyenleri yine hayal kırıklığına uğrattı.
 
Half-Life 3 elbet bir gün çıkacak. Valve’ın şu anda paraya ihtiyacı olmadığı için Half-Life 3 projesine tam anlamıyla odaklanmıyor. Bu kesinleşmiş bir gerçek. Fakat Valve yetkilileri daha önce yaptıkları açıklamalarda Half-Life gibi bir ismi, kötü bir oyunla devam ettirmek istemediklerini, Half-Life 3 için en iyi işi ortaya çıkarmayı hedeflediklerini belirtmişlerdi.
shiftdelete
579942
Bu haberler ilginizi çekebilir