Gümüş Nokia 6'da Bir Günde Tükendi!

Akıllı telefon pazarında Nokia rüzgarı esiyor. Tabi Nokia'da da yüzler gülüyor. Nokia 6'nın gümüş rengi de satışa çıktığı gün tükendi. İşte detaylar...
12 Nisan 2017 11:23
Gümüş Nokia 6da Bir Günde Tükendi!
Çin'de tam anlamıyla bir Nokia çılgınlığı yaşanıyor. Nokia 6'nın gümüş renkli modeli Çin'de satışa sunuldu ve çok kısa bir süre içerisinde tüm stoklar tükendi.
 
Çin'de Nokia 6 çılgınlığı!
 
HMD Global tarafından Çin pazarına özel olarak satışa sunulan gümüş renkli Nokia 6, aynı gün içerisinde tüm stoklarını tüketerek firmanın yüzünü güldürmeye devam etti denebilir.
 
Bundan önce satışa sunulan birçok Nokia modeli de inanılmaz bir başarı elde etmiş ve Nokia'yı yeniden güçlü markalar arasına sokmayı başarmıştı. Nokia 6'nın gümüş renkli modeli de bu geleneği sürdürdü.
 
 
Asya pazarında mükemmel bir başarı elde eden Nokia 6'nın, Kuzey Amerika ve Avrupa kıtalarında nasıl bir performans sergileyeceği ise merak konusu oldu.
 
Hatırlarsanız daha önce gelen haberlerde bu yıl içerisinde Çin dışındaki ülkelerde de satışa sunulacağı açıklanmış ama kesin bir tarih verilmemişti.
 
 
Nokia'nın yeni amiral gemisi olması beklenen Nokia 9'un aynı başarıyı tekrar edip edemeyeceği, akıllı telefon tanıtılıp satışa sunulduktan sonra görülecek demek yanlış olmaz.
 
shiftdelete
505616
Bu haberler ilginizi çekebilir