GTA'yı Google Glass ile oynayın

Google'ın yeni asistanı Glass ile geliştirici Android geliştiricisi Mike DiGiovanni, Rockstar Games'in efsanevi oyunu GTA 3'ü oynamayı başardı.
09 Ekim 2013 04:42
GTAyı Google Glass ile oynayın
Google'ın yeni asistanıGoogle'ın yeni asistanı Glass'ın bu zamana kadar birçok farklı işlemi gerçekleştirdiğine tanık olmuştuk. Halen daha geliştirme aşamasında olan teknolojinin son nimeti Google Glass ile Mike DiGiovanni adındaki bir geliştirici, Rockstar'ın efsanevi oyunu Grand Theft Auto 3'ü oynamayı başardı.
Android geliştiricisi olan M.DiGiovanni, GTA 3'ün HUD ekranında bulunan GPS bölümünü Google Glass'a entegre etmeyi başardığını Google+ hesabı üzerinden açıkladı.
 
PC platformundaki GTA 3'ü, Google Glass'ın SDK'ları ile entegre etmeyi başaran geliştirici, GTA 4'ü veya PC için çıkarsa GTA 5'i de Google Glass'a entegre etmeye çalışacağını açıkladı.
 
Grand Theft Auto 5'te bulunan gelişmiş HUD ekranını Google Glass ile kontrol etmenin muhteşem olacağı düşünülüyor. Özellikle karakterler arası geçişlerin ve silah değişiminin ses komutu ile gerçekleştirilmesi, oyunculara büyük kolaylık sağlayacaktır.
 
Önümüzdeki günlerde Google Glass ile daha neler yapılacak, göreceğiz.
Bilmeyenler için Google Glass ile fotoğraf ve video çekimi, GPS'e bağlanabilme, arama yapma, veri paylaşımı, çeviri ve video konferans yapılabildiğini de belirtmekte fayda var. Glass'ın bu zamana kadar birçok farklı işlemi gerçekleştirdiğine tanık olmuştuk. Halen daha geliştirme aşamasında olan teknolojinin son nimeti Google Glass ile Mike DiGiovanni adındaki bir geliştirici, Rockstar'ın efsanevi oyunu Grand Theft Auto 3'ü oynamayı başardı.
Android geliştiricisi olan M.DiGiovanni, GTA 3'ün HUD ekranında bulunan GPS bölümünü Google Glass'a entegre etmeyi başardığını Google+ hesabı üzerinden açıkladı. PC platformundaki GTA 3'ü, Google Glass'ın SDK'ları ile entegre etmeyi başaran geliştirici, GTA 4'ü veya PC için çıkarsa GTA 5'i de Google Glass'a entegre etmeye çalışacağını açıkladı.
Bilmeyenler için Google Glass ile fotoğraf ve video çekimi, GPS'e bağlanabilme, arama yapma, veri paylaşımı, çeviri ve video konferans yapılabildiğini de belirtmekte fayda var.Android geliştiricisi olan M.DiGiovanni, GTA 3'ün HUD ekranında bulunan GPS bölümünü Google Glass'a entegre etmeyi başardığını Google+ hesabı üzerinden açıkladı. PC platformundaki GTA 3'ü, Google Glass'ın SDK'ları ile entegre etmeyi başaran geliştirici, GTA 4'ü veya PC için çıkarsa GTA 5'i de Google Glass'a entegre etmeye çalışacağını açıkladı.
Bilmeyenler için Google Glass ile fotoğraf ve video çekimi, GPS'e bağlanabilme, arama yapma, veri paylaşımı, çeviri ve video konferans yapılabildiğini de belirtmekte fayda var.zamana kadar birçok farklı işlemi gerçekleştirdiğine tanık olmuştuk. Halen daha geliştirme aşamasında olan teknolojinin son nimeti Google Glass ile Mike DiGiovanni adındaki bir geliştirici, Rockstar'ın efsanevi oyunu Grand Theft Auto 3'ü oynamayı başardı.
Android geliştiricisi olan M.DiGiovanni, GTA 3'ün HUD ekranında bulunan GPS bölümünü Google Glass'a entegre etmeyi başardığını Google+ hesabı üzerinden açıkladı. PC platformundaki GTA 3'ü, Google Glass'ın SDK'ları ile entegre etmeyi başaran geliştirici, GTA 4'ü veya PC için çıkarsa GTA 5'i de Google Glass'a entegre etmeye çalışacağını açıkladı.
Bilmeyenler için Google Glass ile fotoğraf ve video çekimi, GPS'e bağlanabilme, arama yapma, veri paylaşımı, çeviri ve video konferans yapılabildiğini de belirtmekte fayda var.
shiftdelete.net
Etiketler : google , google glass , Oyunlar
865425
Bu haberler ilginizi çekebilir