GTA V'in karakterleri GTA IV'e geldi!

Grand Theft Auto V'in baş karakterleri; Michael, Franklin ve Trevor, serinin bir önceki oyunu Grand Theft Auto IV'e getirildi. Bu sefer ki mekan Los Santos (Los Angeles) değil, Liberty City (New York)...
23 Nisan 2014 14:58
GTA Vin karakterleri GTA IVe geldi!
Rockstar Games'in başarılı oyunu Grand Theft Auto V, geçtiğimiz sene PS3 ve Xbox 360 için piyasadaki yeri aldı; ancak PS4, Xbox One ve PC için halen sessizliğini koruyor. Oyunun halen PC'ye gelmemiş olması PC oyuncularını da oldukça bunaltmış halde.
 
Grand Theft Auto V, Rockstar North tarafından 267 milyon dolar harcanarak geliştirilmişti. Oyun 17 Eylül 2013’te PlayStation 3 ve Xbox 360 için piyasaya çıktı ve üç günde 1 milyar dolar hasılat yaparak, Hollywood filmlerini de geçmeyi başardı. Şimdiye kadar en kısa sürede en çok kazanan yapım olarak halen liderliğini koruyor ve halen de ilk günkü gibi tercih ediliyor. Oyunun PlayStation 4, Xbox One ve PC versiyonları da çıktıktan sonra bu hasılatın daha da artması bekleniyor.
 
Biliyorsunuz ki; GTA 5'in en büyük özelliklerinden biri, ilk defa seride üç karakter yönetecek olmamızdı. Oyunun en çok merak edilen özellikleriden biri de buydu.  Türk mod geliştiricisi Tayfun Kumaş'ın Grand Theft Auto IV oyuncuları için hazırladığı bu modda; GTA V'in karakterlerini, GTA IV'e konuk ediyoruz. Tıpkı GTA V’de bulunan karakter değiştirme sistemine sahip bir biçimde. Tayfun Kumaş, karakter modellemeleri ve düzenlemelerini hazırlarken Fırat Keleş’ten yardım almış durumda. Karakter göstergelerini ve grafikleri Alperen Bağcı, çevirileri ise Aydın Kurtoğlu hazırlamış. 
 
Eğer GTA V'i PC için beklemekten sıkıldıysanız ve Michael, Franklin ve Trevor ile Liberty City'de dolaşmak istiyorsanız, bu modu deneyebilirsiniz.  Bir nebze olarak sizi tatmin edecektir.
 
Oyunun modu buradan indirilebiliyor.
hurriyet
Etiketler : GTA 5 , Oyun , Oyunlar
534337
Bu haberler ilginizi çekebilir