GTA 5'i PC'de Oynamak İçin 5 Sebep

PC oyuncuları GTA 5'in sürekli ertelenmesi yüzünden oldukça kızgın. Ancak bu kadar beklememizin sebeplerini düşününce aslında buna değer diyorsunuz. İşte GTA 5’i PC’de oynamak için en büyük 5 sebep...
29 Ocak 2015 11:47
GTA 5i PCde Oynamak İçin 5 Sebep
1- Kaplama kalitesinin yüksek olması
 
Oyunlardaki kaplamaların netliği, görsellik için her zaman önemli bir yer tutmuştur. Özellikle PC platformu gibi, oyunları yakın mesafeden tecrübe ettiğimiz platformlarda kaplamaların sırıtmaması, ve çözünürlüğün yüksek olması, daha iyi bir görsel deneyime izin veriyor.
 
 
 
 
2- 1080p ve 60 FPS desteği
 
Yeni nesil konsollarda bile hala 1080p’yi aradığımız zamanlar oluyor, 60 FPS ise çok nadir karşılaşılan bir özellik. PC’de ise Full HD çözünürlüğü, eğer kullandığımız PC yeteri kadar güçlü ise 60 FPS’de akıcı bir şekilde deneyimleyebileceğiz.
 
 
 
 
3- Mod desteğinin getireceği özgürlük
 
Kimilerine göre PC’nin en büyük avantajı, kimilerine göre ise bu kadar sabrın en büyük ödülü, GTA 5 PC’ye konuk olduğu andan itibaren eminiz ki yüzlerce mod yapımcısı oyunu daha iyi bir hale getirmek için canla başla çalışmaya başlayacak, yeni araçlar, yeni silahlar, yeni kıyafetler, ve belki de yeni bir şehir bile GTA 5’in inanılmaz genişlikteki oyuncu komütesi tarafından oyuna eklenecek. 
 
 
 
 
4- Rockstar Editor
 
Rockstar, GTA 5 ile birlikte oyuna yeni bir editör ekleyecek. Bu editör sayesinde Modder’ların işini oldukça kolaylaştıracak olan Rockstar, oyuna yeni içerik eklemeyi hem basit hemde eğlenceli hale getirecek. Devasa bir komünite, ve oyunun destek sunduğu bir editör ile neler yapılabileceğini hayal bile edemiyoruz.
 
 
 
 
5- Klavye ve Mouse desteği
 
Bu konu kişiye göre değişse de, objektif olarak kabul etmek gerekir ki hiçbir oyun kontrolörü klavye ve Mouse ikilisi kadar rahat bir oynanış sunmuyor. Özellikle GTA 5’in yeni nesil versiyonu ile beğenimize sunulan FPS modu, klavye ve Mouse ikisili ile birlikte müthiş bir oyun deneyimi sunacak.
 
merlininkazani
Etiketler : bilgisayar , GTA 5 , Oyun , Oyunlar , PC , tekno rehber
363325
Bu haberler ilginizi çekebilir