• Anasayfa
  • Mobil
  • GoPro, Yeni Güncellemesi İle Hikayeler Özelliğine Kavuştu!

GoPro, Yeni Güncellemesi İle Hikayeler Özelliğine Kavuştu!

GoPro, mobil uygulaması için hikayeler özelliğini sonunda yayınladı. İşte yeni güncelleme ile gelen GoPro QuickStories'in detayları...
29 Temmuz 2017 10:35
GoPro, Yeni Güncellemesi İle Hikayeler Özelliğine Kavuştu!
Aksiyon kamerası denilince pek çok kişinin aklına ilk gelen markalardan olan GoPro, mobil uygulamasını 4.0 sürümüne güncelleyerek geçtiğimiz ay sözünü verdiği QuikStories özelliğini kullanıcılar ile buluşturdu.
 
Gelin, şimdi kullanıcılar tarafından kayıt edilen görüntülerin sosyal medya için hazırlanmış özel videolara dönüştürülmesini ve görüntülerin otomatik olarak aktarılmasını sağlayan özelliğin detaylarına hep birlikte bakalım.
 
GoPro, mobil uygulamasını güncelledi!
 
GoPro QuikStories, videolara müzik ve geçiş efektleri ekleyerek kısa bir süre içerisinde harika videolar oluşturulmasına imkan tanıyan bir mobil uygulama olan Quik'in geliştirilmiş versiyonu olarak nitelendirilebilir.
 
 
GoPro ile akıllı telefon arasında bağlantı kurulduktan sonra devreye giren QuikStory ile kullanıcıların yaptığı tüm kayıtlar otomatik olarak telefona aktarılıyor ve metin, yavaş hareket ve hız efektlerinin yanı sıra filtre uygulanabilen dikkat çekici videolar oluşturuluyor.
 
Hero 5 Black and Hero 5 Session kullanıcılarının erişebildiği bu özellik ile oluşturulan videolar, doğrudan Instagram ve Facebook'a aktarılabiliyor.
 
Özel bir algoritmaya sahip olan ve bu sayede her zaman çekilen fotoğraf ve videolarda dikkat çekici anları yakalamaya odaklanan QuikStories ile hazırlanan videolara otomatik olarak müzik eklenirken, kullanıcıların bunu isteğine göre değiştirmesine imkan tanınıyor.
 
GoPro yönetim kurulu başkanı Nicholas Woodman, QuikStories hakkında yaptığı açıklamada ' Bugüne kadar sunduğumuz en büyük yeniliklerden birisi ile müşterilerimizin ihtiyaçlarına cevap verdik' ifadelerini kullandı.
 
 
shiftdelete
491419
Bu haberler ilginizi çekebilir