Google'dan Yeni Uygulama: Android for Work

Google'dan yeni uygulama Android kullanıcıları için yayınlandı: Android for Work. İş ve özel yaşam için ayrı telefon kullanma derdinden kurtarmayı hedefleyen Android for Work uygulamasının detayları haberimizde...
26 Şubat 2015 17:41
Googledan Yeni Uygulama: Android for Work
2014 yılında düzenlenen Google I/O geliştirici konferansı, Android Wear, Project Ara ve Google Cardbox sanal gözlük gibi ilginç ve orijinal fikirlere ev sahipliği yapmıştı. Organizasyon dahilinde mütevazi bir tanıtım sunumu ile geçiştirilen Android for Work, demin saydığımız gelişmelerin gölgesinde kalsa da, kurumsal kariyer peşinde koşanları ferahlatacak özellikleriyle gelecek vaat ediyordu.
 
Google’ın iş dünyasının birden fazla telefon ile boğuşan emekçilerine atfettiği Android for Work, Android 5.0 Lollipop işletim sistemine sahip cihazlar için yayına girdi. Android of Work yazılımı, akıllı telefonların hafızasında sadece kurumsal uygulamalar için ayrılan bir sanal sürücü oluşturuyor. Bu bölüme, şirketlerin IT departmanları tarafından izin verilen ya da kurumca kullanılması zorunlu kılınan uygulamalar yüklenebiliyor.
technolabs
796102
Bu haberler ilginizi çekebilir