Google Sizin Hakkınızda Ne Biliyor?

Google bizi bizden daha mı iyi tanıyor? Google sizin hakkınızda ne biliyor? İşte Google'ın sizin hakkınızda bildiklerini gösteren 5 web sayfası!
09 Nisan 2016 09:09
Google Sizin Hakkınızda Ne Biliyor?
Arama motoru Google sizi ne kadar tanıyor? İhtiyaçlarımıza yönelik reklamlar gösteriyor, ilgi alanlarımıza yönelik içerikler öneriyor ve bunlarda çok başarılı oluyor. Geçmiş aramalarımızı, izlediğimiz videoları, kullandığımız servisleri, konum bilgilerimizi ve daha bir çok şeyi biliyor…  
 
Peki ya onun bizim hakkında bildiklerini biz bilmek istersek, bunu yapabilir miyiz? Evet, bunun için aslında bir çoğumuzun bildiği Google sayfalarından yararlanmak mümkün. Gelin, internet devinin hakkımızda bildiklerini görüntüleyebildiğimiz sayfalara hızlıca göz atalım…
 
 
Yıllar Önce Aradıklarınızı Görün!
 
Buradan arama motoru üzerinde yaptığınız geçmiş aramaları görebilirsiniz. Baştan uyarayım, eğer daha önce bu sayfayı ziyaret etmediyseniz, takvim sayfalarının arasında kaybolabilirsiniz. Yıllar önce aradıklarınız bile burada!
 
 
İlgi Alanlarınızı Görebileceğiniz Sayfa
 
Google, ilgi alanlarınızın kaydını burada tutuyor. İsterseniz bir göz atın ve Google’ın hakkınızda bildikleri doğru mu bir bakın!
 
 
Google Maps’te Eriştiğiniz Yerler
 
İster orada bulunun, isterseniz sadece aratın… Google Haritalar üzerinde erişitiğiniz tüm yerler bu sayfada.
 
 
YouTube Üzerinde Neleri Aradınız?
 
Video paylaşım sitesinde aradığınız tüm videoları bu sayfadan görebilirsiniz.
 
 
Hakkınızda Bildiği Her Şey
 
Google’ın hakkınızda bildiği verilerin tamamı elinizde olsun ister miydiniz? Google’ın sizin için sakladığı kişisel veriyi buradan indirebilirsiniz.
webtekno
420627
Bu haberler ilginizi çekebilir