Google Project Fi'den Haber Var!

Google’un uzun süredir üzerinde çalıştığı geleceğe dönük projesi "Project Fi" hakkında yeni bilgiler ortaya çıktı.
03 Temmuz 2017 11:54
Google Project Fiden Haber Var!
Uzun zamandır gündeme gelmeyen Google Project Fi yani Fi projesi, sessizliğini bugün atılan bir tweet ile bozdu. Yayınlanan tweet ile birlikte yeni Google Project Fi akıllı telefonu olacak olan bir Moto X4 versiyonu da duyurulmuş oldu.
 
Google Project Fi uyumlu yeni telefon Moto X4!
 
Öncelikle bilmeyenler için Google Project Fi nedir bir açıklayalım. Özet olarak Fi projesiyle Google'un, kullanıcılarına global operatör desteği sunmayı hedeflediğini söyleyebiliriz.
 
 
 
 
Yani kullanıcılar bir operatör yerine Google müşterisi olarak istedikleri ülkede, hangi operatör daha iyi çekiyor ise onun üzerinden bağlantı kurabilecek.
 
Yeni Google Project Fi telefonu Moto X4’ün özelliklerinden kısaca bahsedecek olursak cihaz: 5,2 inç büyüklüğünde kavisli FullHD (1920 × 1080) çözünürlüğünde bir ekrana, Snapdragon 660 yonga setine, 4 GB RAM / 64 GB ROM’a (Dahili Depolama), Çift lensli bir arkada kameraya ve 3800 mAh büyüklüğünde bir bataryaya sahip. Ayrıca telefonun Turbo Şarj Teknolojisini desteklediğini ve IP68 sertifikasına sahip olduğunu belirtmeden geçmeyelim.
 
shiftdelete
513462
Bu haberler ilginizi çekebilir