Google Play Yeni Özelliğini Tanıttı

Android dünyasının uygulama mağazası Google Play yeni özelliğini tanıttı. Yeni özellik ile ilgili detaylar haberimizde...
11 Mayıs 2015 19:15
Google Play Yeni Özelliğini Tanıttı
Google, mobil işletim sistemi Android’in uygulama mağazası Google Play’e yeni özellikler eklemeye devam ediyor. Site ve mobil arayüzünde sürekli iyileştirmeler yapılan Google Play, bugün yeni özelliği ile kullanıcılarının karşısına çıkıyor. Rakibi App Store’da olmayan bu özellik Google Play’e avantaj sağlayacak.
 
 
Kullanıcılar artık Google Play’de uygulamalara ön kayıt yaptırabilecek. Peki, ön kayıt sistemi nasıl çalışıyor? Örneğin; Terminator filminin oyunu Terminator Genisys: Revolution henüz Google Play’den indirilemiyor. Ancak geliştirici, oyunu Google Play’de yayınladı. Böylelikle uygulamanın çıkış tarihinde cihazınıza otomatik indirilmesi veya uygulamanın yayınlandığı hakkında bildirim alabilmek için “Ön kayıt” sistemini kullanabiliyorsunuz.
 
 
 
 
Bir nevi ön sipariş işlevi gören bu özellik Android kullanıcılarına büyük fayda sağlayacaktır. Bakalım ilerleyen günlerde App Store buna benzer bir özellik ile karşımıza çıkacak mı?
shiftdelete
399735
Bu haberler ilginizi çekebilir