Google Play Store Uygulamalarını Almadan Deneme Fırsatı!

Google, Android uygulama mağazası konusunda son yenilikleri ve rakamları paylaştı. Google Play Store için sunulan uygulamayı yüklemeden deneme fırsatı, harika gözüküyor.
20 Ekim 2017 18:48
Google Play Store Uygulamalarını Almadan Deneme Fırsatı!
Google Play Store seçili uygulamalar için deneme olanağı sunuyor!
 
Instant Apps hakkında ilk bilgiler Mayıs 2016 tarihinde gerçekleştirilen Google I/O geliştirici etkinliğinde ortaya çıkmıştı. Bu kısıtlı sayıdaki uygulama için ilk destek ise bu yılın Ocak ayında sağlandı.
 
Son olarak Google, Play Store’da desteklenen uygulamalar için Şimdi Dene şeklinde bir tuş yerleştirdiklerini açıkladı. Bu seçeneğin şimdilik her yerde ve her cihazda desteklenmediğinin de altını çizelim.
 
 
Özellik sayesinde, bir oyun veya bir uygulama satın almak istediğinizde ücret ödemeden önce bunların sizin için uygun olup olmadığını deneyimlemiş olacak ve kararınızı ona göre verebileceksiniz. Hali hazırda bir uygulama satın aldıktan 2 saat sonraya kadar paranızı alabileceğiniz bir geri ödeme sistemi bulunuyor. Bu yeni seçeneğin ise çok daha işlevsel olduğu yadsınamaz.
 
Bir Android geliştiricisiyseniz ve uygulamanızı siz de denenebilir hale getirmek istiyorsanız bu sayfaya bir göz atmanızı öneriyoruz. Bu özelliğe sahip birkaç uygulamaya ise bu adresten erişebilirsiniz.
 
shiftdelete
150974
Bu haberler ilginizi çekebilir