Google Play Store Değişiyor!

Android uygulama mağazası Google Play Store değişiyor! Web görünümü çok yakında değişecek mağazanın neye benzeyeceğine dair ayrıntılar haberimizde...
20 Şubat 2015 10:23
Google Play Store Değişiyor!
Google, Android platformunda bulunan uygulamalarını ve servislerini materyal tasarım anlayışı için baştan dizayn etmişti. Android'in uygulama mağazası Google Play Store da bu yeni tasarımdan nasibini almış ve güncellenmişti.
 
Google Play Store'un Android sürümünde yaşanan bu değişim daha sonra Web sürümüne de yansımıştı. Yayınlanan son bilgiler ise Play Store'un Web sürümünün bir kez daha değişeceğini gösteriyor.
 
 
Benzer Uygulamalar ön planda
 
Mağazada yer alan "Benzer  Uygulamalar" bölümü şu anki tasarımda uygulamaların alt bölümünde bulunuyor. Google yeni tasarımı ile bu bölümü uygulamaların "Sağ" bölümüne taşıyacak. Böylece kullanıcılar benzer uygulamaları çok daha kolay bir şekilde görüntüleyebilecek. Söylentilere göre bu yeni düzen sadece Full HD ve üzeri ekranlarda aktif olacak.
 
 
Google Play Store'un yeni düzeninin yakın zamanda aktif olması bekleniyor. Bakalım ilerleyen günlerde bizleri ne gibi yenilikler bekleyecek.
shiftdelete
867079
Bu haberler ilginizi çekebilir