Google Pixel'in Ses Sorununu Google Tarafından Kabul Edildi.

Google'ın yeni akıllı telefonu Pixel, batarya probleminin ardından bu kez ses sorunu ile gündeme geldi. Google problemi kabul etti.
16 Ocak 2017 15:27
Google Pixelin Ses Sorununu Google Tarafından Kabul Edildi.
Geçtiğimiz ay Google Pixel akıllı telefonların hoparlörlerinde özellikle yüksek seslerde sorun çıktığını sizlere aktarmıştık.Reddit üyesi Mark Buckman (badmark), sesi en üst seviyelere çıkardığında Pixel ve Pixel XL serisindeki ses bozulmalarını açıkça ortaya koyan bir video yayınlamıştı. "Perfect Piano" uygulamasını telefonda en yüksek ses seviyesinde kullanan Buckman, parmaklarını tuşların üzerinde sürüklediğinde, hışırtılı ve patlak bir ses çıkıyordu. Kulaklıkta bir sorun yok ama cihazın sesi en yüksek seviyeye getirildiğinde hoparlörden bozuk sesler çıkıyordu. 
 
 
Google, Buckman ile iletişime geçip Pixel XL telefonunun iadesi karşılığında geri ödeme teklif etti. Reddit'te ise Google'ın konunun donanımla alakalı olduğunu kabul ettiği bir e-posta yayınlandı. Buna göre Google, bu sorun için ücret iadesi değil, sorunlu cihazları garanti kapsamında değiştirmeyi sunuyor.
 
milliyet
718798
Bu haberler ilginizi çekebilir