Google Pixel XL 2 GFXBench'te Ortaya Çıkıt!

Google'ın yeni telefonu Pixel XL 2, GFXBench testinde ortaya çıkıtı. Test sonuçlarına bakılırsa Google, kullanıcılarının karşısına oldukça iddialı bir telefon ile gelmeyi amaçlıyor.
10 Haziran 2017 01:48
Google Pixel XL 2 GFXBenchte Ortaya Çıkıt!
Google Pixel XL 2 hakkında yeni detaylar gelmeye devam ediyor. Birçok kez sızıntı haberleri ile gündeme gelen Google'ın yeni akıllı telefonu Pixel XL 2, GFXBench testinde ortaya çıktı.
 
Google Pixel XL 2 GFXBench'te ortaya çıktı!
 
Pixel XL 2 ile ilgili yeni bilgiler ortaya çıkıyor. Snapdragon 835 işlemcisinden güç alacak olan yeni amiral gemisi oldukça iddialı bir çıkışa hazırlanıyor.
 
Google Pixel ile yakalanan başarının devamı için ince eleyip sık dokuyan Teknoloji devi,  2560 x 1312 piksel çözünürlüğe sahip 5.3 inçlik bir ekran ile karşımıza çıkacak olan Pixel XL 2, önceki Pixel XL modeline kıyasla daha küçük boyutu satışa sunulacak.
 
Yeni nesil Snapdragon 835 işlemcisinden güç alacak olan Pixel XL 2, 4 GB RAM ve 100 GB dahili depolama alanı ile kullanıcıların huzuruna sunulacak. 12 Megapiksel arka, 8 Megapiksel ön kameraya sahip olacak.
 
 
Henüz sızdırılan bu test sonuçları hakkında resmi bir açıklama yapılmadı. Ancak, ilerleyen zaman içerisinde Google Pixel XL 2 hakkında daha net bilgilerin ortaya çıkması bekleniyor.
 
shiftdelete
Etiketler : gfxbench , google , Pixel XL 2
716717
Bu haberler ilginizi çekebilir