Google Pixel 2'nin Ön Paneli Göründü!

Google'ın yeni telefonu Pixel 2'nin ön paneli ortaya çıkıt. Böylece Pixel 2'nin ekranının nasıl olacağı da belli oldu.
02 Ekim 2017 10:23
Google Pixel 2nin Ön Paneli Göründü!
Pixel telefon serisini geçtiğimiz yıl hayata geçiren teknoloji devi, bu sene Google Pixel 2 ve Pixel 2 XL modelleriyle bizleri selamlayacak. Modeller hakkında şu ana kadar birçok sızıntı olmuş olsa da bu sefer ilk defa modellerin ön panelleri canlı olarak görüntülendi.
 
Google Pixel 2 ekranları ortaya çıktı
 
HTC’nin geliştirmekte olduğu Pixel modelleri için Google, HTC’deki Pixel ekibini bünyesine kattıktan sonra beklentiler biraz daha arttı. Ancak ortaya çıkan sızıntılar maalesef beklentileri karşılamayacak gibi gözüküyor. En azından tasarım konusunda.
 
Günümüzde artık çerçevelerin çok daha azaltıldığı tasarımları görmeye alışmışken hatta Samsung ve LG’nin bu tasarımları orta segmente bile indirmişken Google’ın bu derece kalın ve çirkin bir ön tasarımla gelmesi kesinlikle tepki toplayacaktır diye düşünüyoruz.
 
 
Pixel 2 XL’ın tasarımı Pixel 2 modeline kıyasla biraz daha kabul edilebilir olsa da Google Pixel 2 kalın çerçeveleriyle olumsuz eleştirilerin kahramanı olacak gibi gözüküyor.
 
4 Ekim tarihinde resmiyet kazanacak olan Pixel 2, Quad HD çözünürlüğünde ekranla gelecek. Snapdragon 835 işlemciden gücünü alacak olan model 4 GB RAM ve 64/128 GB depolama kapasitesine sahip olacak.
 
shiftdelete
808624
Bu haberler ilginizi çekebilir