Google Pixel 2 XL'nin Tasarımı Ortaya Çıktı!

Google'ın yarın ki etkinlikte tanıtacağı yeni telefonu Pixel 2 XL, tanıtımdan önce ortaya çıktı. İşte Pixel 2 XL'nin tasarımı...
03 Ekim 2017 10:31
Google Pixel 2 XLnin Tasarımı Ortaya Çıktı!
4 Ekim günü gerçekleştirilecek etkinlik öncesinde Google Pixel 2 XL görselleri sızdırılmış durumda. Pixel 2 XL için hem kılıflı hem de kılıfsız görseller tahmin edeceğiniz üzere Evan Blass yani evleaks tarafından yayınlanmış durumda.
 
Pixel 2 XL akıllı telefon görselleri sızdı!
 
Çerçeve oranının azaltıldığı 18:9 ekranıyla dikkat çeken Google akıllı telefonda yuvarlatılmış köşeler bulunuyor. Nexus 6 ve 6P modellerinden hatırlayacağınız gibi hoparlörler de ön tarafta konumlandırılmış.
 
 
Ayrıca şimdiye kadar bahsi geçen güncellenmiş Pixel Launcher da bu görsellerle onaylandı. Arama çubuğu, uygulama dock kısmının altında görülüyor. Bu kısım yukarı sürüklendiğinde ise tüm uygulama kütüphanesine ulaşılabiliyor. Bununla birlikte hava durumu ile takvim kısmı da ekranın üstünde göze çarpıyor.
 
Tahminler, sağ üst köşedeki saatin 8:00’ı göstermesi sebebiyle cihazın Android 8.1 ile değil Android 8.0 sürümü ile birlikte geleceği yönünde. Gezinme tuşları da hala orijinal Pixel modelindeki gibi aynen duruyor.
 
 
Bakalım Google, Pixel 2 ve Pixel 2 XL akıllı telefonlarıyla kullanıcıların dikkatini çekmeyi başarabilecek mi?
 
shiftdelete
472638
Bu haberler ilginizi çekebilir