Google Pixel 2 Ortaya Çıktı!

Google'ın merakla beklenen yeni akıllı telefonu Google pixel 2 tekrar ortaya çıktı. Pixel 2 önemli değişiklikler ile kullanıcılarının karşısına çıkacak.
05 Ağustos 2017 16:54
Google Pixel 2 Ortaya Çıktı!
Google’ın Nexus modelleri yerine çıkarttığı Pixel serisi, yeni modellerle karşımıza çıkmaya hazırlanıyor. Geçtiğimiz günlerde 3D render görüntüleri sızdırılan modelin bugün ise canlı hali ortaya çıktı.
 
İşte karşınızda Google Pixel 2!
 
VentureBeat tarafından ortaya çıkartılan Google Pixel 2 görselinin, “Walleye” kod adına sahip küçük ekranlı modele ait olduğu belirtiliyor. Tasarım, ilk ortaya çıkan sızıntılarla benzerlik gösterirken serinin ilk modellerinden de ayrışmamış.
 
Kamera tarafındaki parlak yüzeye yine yer verilen modelde daha büyük bir kamera lensi göze çarpıyor. Son dönemin trendi haline gelen çift kamera ise bu modelde tercih edilmemiş. Parmak izi okuyucu arka tarafta aynı yerinde dururken alt tarafta ise yine Google logosunu görüyoruz.
 
 
 
 
Ön tarafa baktığımızda ise Google’ın yeni trendleri pek umursamadığı görüşüne kapılıyoruz. Zira günümüzde artık her üretici yeni modellerini en az çerçeve ile satışa sunmaya çalışırken Pixel 2’de oldukça kalın üst ve alt çerçeveleri görüyoruz.
 
Kalın üst ve alt çerçevelerin tek güzel yanı ise size bakan çift stereo hoparlör olmuş. Büyük ihtimalle HTC tarafından üretilecek olan yeni Pixel modellerinde, efsanevi BoomSound hoparlörünü görebiliriz.
 
Ayrıca modelleri HTC’nin üretmesine bağlı olarak şirketin devrim niteliğindeki yeni özelliği “Edge Sense” yani telefonu sıkarak kullanıma olanak sağlayan özelliğin Pixel 2 modelinde de olabileceği söyleniyor.
 
Son dönemlerde yine tüm modellerde gördüğümüz daha doğrusu göremediğimiz kulaklık girişi, Google Pixel 2 modelinde de olmayacak. Apple’ın ve HTC gibi üreticilerin ardından Google’da kulaklık girişini kaldırarak USB Type-C bağlantı noktasından kulaklıkla müzik dinleme imkanı sunacak.
 
shiftdelete
330881
Bu haberler ilginizi çekebilir