Google Pixel 2 Bu Yıl Çıkacak Mı?

Google Pixel 2 ile ilgili haberler gelmeye başladı. Google, Pixel 2 ile ilgili açıklamada bulundu. Böylelikle Pixel 2'nin ne zaman çıkacağı da belli oldu!
05 Mart 2017 09:03
Google Pixel 2 Bu Yıl Çıkacak Mı?
Google Pixel'in devamı niteliğinde piyasaya sürülecek olan ve şimdilik Google Pixel 2 olarak adlandırabileceğimiz yeni akıllı telefon, bu yılın sonunda piyasaya sürülecek.
 
Google Pixel 2 neler getirecek?
 
Konuyla ilgili açıklama Google'ın donanım bölümünün başındaki isim Rick Osterloh tarafından yapıldı ve Pixel 2'nin çıkış tarihi de böylece netleşmiş oldu.
 
 
Google'ın şu anda satışta olan Pixel sürümü donanım anlamında bekleneni vermiş olsa da, oldukça yüksek bir fiyattan satışa sunulması sebebiyle tepki çekmişti. Osterloh bu konuda da önemli birkaç söz sarfetti.
 
Osterloh, "Google Pixel, premium yani özel olarak adlandırdığımız sınıfa ait olmaya devam edecek." cümleleriyle, Google Pixel 2'nin de yüksek bir fiyatla satılacağının garantisini vermiş oldu.
 
Son olarak Google'ın yüksek fiyat tepkisine karşın, stokları yeniden doldurmakta güçlük çektiğini de belirtelim. Bunun sebebinin ise fazla talepten dolayı mı olduğu merak konusu. Umuyoruz ki Google Pixel 2 ile birlikte bu ve benzeri dertler de ortadan kalkmış olur.
 
 
 
 
shiftdelete
703189
Bu haberler ilginizi çekebilir