Google Maps Dünya Kupasında!

2014 Dünya Kupası’na sadece 1 hafta kala, teknoloji devleri de Kupa ile ilgili çalışmalarını sunmaya devam ediyor. Bu teknoloji devlerinin en önemlilerinden biri olan Google, Street View özelliği ile kullanıcılarına Dünya Kupası maçlarının oynanacağı 12 stadyumun içerisini, çevresini ve Brezilya’nın pek çok grafiti ile süslenmiş fantastik sokaklarını gezme imkanı veriyor.
07 Haziran 2014 17:05
Google Maps Dünya Kupasında!
Brezilya dışından Dünya Kupası’na gidecekler için de önemli olan bu özellik, aynı zamanda stadlara gidiş yönlerini de göstererek kaybolmamanızı sağlıyor. Benzer bir uygulamayı 2010'da da yapan Google, Dünya Kupası’na verdiği bir kez daha göstermiş oluyor.
 
Bu arada Dünya Kupası’nın 12 Haziran Perşembe günü Türkiye saatiyle 23:00′de oynanacak olan kupanın ev sahibi Brezilya ve Hırvatistan arasındaki maçla başlayacağını da hatırlatalım.
 
Google’ın bu özelliğini kullanmak ve açılış maçının oynanacağı Maracana stadıyla Dünya Kupası’nın havasını solumak için buraya tıklayabilirsiniz.
sosyalmedyakulubu
551049
Bu haberler ilginizi çekebilir
 • Google Chrome Güncellendi!

  Google Chrome Güncellendi!

  Google Chrome güncellendi. Android cihazlar için güncellenen Chrome ne gibi yenilikler sunuyor? Detaylar haberimizde.
 • Googleın Algoritması Değişiyor!

  Google'ın Algoritması Değişiyor!

  Dünyanın en popüler arama motoru Google, arama motoru algoritmasını değiştiriyor. Yapılan bu değişiklikle, kullanıcıların aramalarda daha iyi sonuçlar elde etmesini hedefliyor.
 • YouTubeda Yalan Haberlere Karşı Harekete Geçti!

  YouTube'da Yalan Haberlere Karşı Harekete Geçti!

  Bildiğiniz üzere geçtiğimiz günlerde Google, sahte haberlere karşı savaş açmıştı. Şimdi de Google'ın ardından YouTube'da yalan haberlere karşı savaş açmış durumda.
 • Chromea Yeni Bir Özellik Geliyor!

  Chrome'a Yeni Bir Özellik Geliyor!

  Google, Chome tarayıcısına herkesi memnun edecek bir uygulama getiriyor. Google, artık can sıkıcı reklamları engelleyecek uygulamayı hayata geçirmeyi planlıyor.
 • Youtube, Canlı Yayın İçin Abone Sınırını Düşürdü!

  Youtube, Canlı Yayın İçin Abone Sınırını Düşürdü!

  Youtube'un canlı yayın özelliği herkes tarafından çok beğenilmişti. Ancak YouTube'ta canlı yayın başlatabilmek için 10.000 abone sınırı vardı. Şimdi o sınır düşürüldü. İşte ayrıntılar...
 • Google, Yalan Haberler İçin Gerçeklik Kontrol Etiketi Getiriyor!

  Google, Yalan Haberler İçin Gerçeklik Kontrol Etiketi Getiriyor!

  Google, yalan haberlere karşı çözüm yollarını aramaya devam ediyor. Google, yalan haberlere karşı gerçeklik kontrol etiketi getiriyor. İşte ayrıntılar...
 • YouTube TV Açıldı!

  YouTube TV Açıldı!

  YouTube'un geçtiğimiz aylarda tanıtımını yaptığı YouTube TV açıldı ve test yayınına başladı. İşte YouTube TV ile ilgi detaylar...
 • Hackerların Tuzağına Düşmeyin!

  Hackerların Tuzağına Düşmeyin!

  Hackerlar bu sefer Google Chrome'u kullanarak kullanıcıları tuzağa düşürüyor. Bu yüzden kullanıcılar hayli tedirgin durumda. Fidye virüsü adı verilen bu tuğa karşı dikkatli olun!
En Çok Okunan Haberler
Video Galeri
Anket

Toplam 0 oylama