Google Jamboard Satışa Çıkıyor!

Google'ın 55 inç ekrana sahip yeni dijital tahtası Google Jamboard satışa sunuldu. İşte Google Jamboard'ın fiyatı ve hakkındaki tüm detayları...
24 Mayıs 2017 10:03
Google Jamboard Satışa Çıkıyor!
Google, Microsoft Surface Hub'a rakip olması için geliştirdiği Jamboard isimli dijital tahtasının duyurusunu, geçtiğimiz yıl Ekim ayında gerçekleştirmişti.
 
Çalışma ortamlarının vazgeçilmezi olmayı hedefleyen Google Jamboard, aradan geçen 7 aylık sürenin ardından satışa sunuldu.
 
 
Google Jamboard özellikleri
 
Dijital bir tahtadan çok daha fazlasını sunan ve 55 inç büyüklüğünde 4K çözünürlükte bir dokunmatik ekrana ev sahipliği yapan Jamboard, Android işletim sistemi üzerine kurulu özel bir dijital tahta uygulamasını çalıştırıyor.
 
Kullanıcıların Google Drive’a kaydedilmiş oturumlara katılmasını ve destek olmasını sağlayacak uygulamalar indirmesine imkan tanıyarak bulut depolamanın gücünden sonuna kadar faydalanan Jamboard'ı kullanmak için G Suite paketine ihtiyaç duyuluyor.
 
 
Pil gereksinimi bulunmayan bir dijital kalem ve silgi ile beraber gelen cihaz, üç farklı renk seçeneğine sahip olan tekerlekli ayağı sayesinde kolayca bir alandan diğerine taşınabiliyor.
 
Hoparlör ve ön kameranın yanı sıra USB 2.0, USB 3.0, USB Type-C, HDMI, Bluetooth ve NFC bağlantıları da Jamboard'ın sahip oldukları arasında yer alıyor.
 
Şu anda ABD'de satışa sunulan Google Jamboard'a sahip olmak isteyen ofislerin, 4,999 dolar gibi bir ücret ödemesi gerekiyor.
 
shiftdelete
545154
Bu haberler ilginizi çekebilir