Google Glass Satışa Çıktı!

Herkesin uzun zamandır beklediği Google Glass, bugün satışa çıktı! Şu an sadece daha önce çekilişle belirlenmiş birkaç kişide bulunan Google Glass, şimdi ise herkes için satışa çıktı!
15 Nisan 2014 19:02
Google Glass Satışa Çıktı!
Yalnız herkes için satışa çıksa da belirtmemiz gereken çok önemli bir detay var. 15 Nisan’da görücüye çıkacak olan Google Glass, sadece 1 gün satılacak. Şaşkınlıkla karşılanan bu sürpriz karar, Google+ resmi hesabından duyuruldu ve herkes tarafından satın alınabilecek bu gözlüğün çekilişle belirlenen kullanıcılar da olduğu gibi kaşif sürümü olacağı belirtiliyor.
 
1500 dolar artı vergi etiketiyle satışa sunulacak Google Glass‘ın satışı önümüzdeki hafta salı günü pasifik saatiyle 06.00′da başlayacak. Google Glass‘ın satış sayfasına buradan ulaşabilirsiniz.Yalnız herkes için satışa çıksa da belirtmemiz gereken çok önemli bir detay var. 15 Nisan’da görücüye çıkacak olan Google Glass, sadece 1 gün satılacak. Şaşkınlıkla karşılanan bu sürpriz karar, Google+ resmi hesabından duyuruldu ve herkes tarafından satın alınabilecek bu gözlüğün çekilişle belirlenen kullanıcılar da olduğu gibi kaşif sürümü olacağı belirtiliyor.
 
Yalnız herkes için satışa çıksa da belirtmemiz gereken çok önemli bir detay var. Bugün görücüye çıkan Google Glass, sadece 1 gün satılacak. Şaşkınlıkla karşılanan bu sürpriz karar, Google+ resmi hesabından duyuruldu ve herkes tarafından satın alınabilecek bu gözlüğün çekilişle belirlenen kullanıcılar da olduğu gibi kaşif sürümü olacağı belirtiliyor.
 
1500 dolar artı vergi etiketiyle satışa sunulacak Google Glass‘ın satışı bugün 19.00'da başladı.
 
Google Glass‘ın satış sayfasına buradan ulaşabilirsiniz.
97045
Big Boss
16 Nisan 2014, Çarşamba 06:13
Aynı paragrafı 3 kere alt alta yazmanızın özel bir sebebi var mı? Kompozisyon ödevi mi bu mübarek..
Bu haberler ilginizi çekebilir
 • Facebooktan Yeni Bir Patent Daha!

  Facebook'tan Yeni Bir Patent Daha!

  Facebook'un aldığı yeni patent sayesinde artırılmış gerçeklik gözlüğü üzerindeki çalışmasının da detayları ortaya çıktı.
 • Appleın 60 inçlik TVsi Ortaya Çıktı!

  Apple'ın 60 inçlik TV'si Ortaya Çıktı!

  Apple'ın yeni 60 inç ekrana sahip TV'si ortaya çıktı. İşte yeni TV'nin ilk detayları...
 • İşte Nikon D850!

  İşte Nikon D850!

  Nikon'nun yeni DSLR fotoğraf makinesi D850 ortaya çıkıtı. İşte D850'nin özellikleri fiyatı...
 • Elektrik Üreten Güneş Gözlüğü!

  Elektrik Üreten Güneş Gözlüğü!

  Almaya'da araştırmacılar güneş ışığından elektrik üreten güneş gözlüğü tasarlandı. İşte haberin ayrıntıları...
 • Samsungdan Milyonluk Televizyon!

  Samsung'dan Milyonluk Televizyon!

  Samsung, 88 inç büyüklüğündeki dev Q9 televizyonunu satışa sundu. Dev televizyonun fiyatı ile lüks bir ev satın alınabilir.
 • İşte Apple HomePodun Özellikleri!

  İşte Apple HomePod'un Özellikleri!

  Apple'ın WWDC 2017 etkinliği kapsamında tanıtımını gerçekleştirdiği, akıllı hoparlörü HomePod'un özellikleri sizlerle paylaşıyoruz.
 • Spotify Kullanucı Sayısı Appleı Katladı!

  Spotify Kullanucı Sayısı Apple'ı Katladı!

  Spotify'in Mart ayında açıklanan kullanıcı rakamları 50 milyon civarında idi. Yeni gelen açıklamaya göre kullanıcı sayısı Apple Music'in kullanıcı sayısının iki katından daha fazla.
 • Jeff Bezosun Liderliği 8 Saat Sürdü!

  Jeff Bezos'un Liderliği 8 Saat Sürdü!

  Uzun süre dünyanın en zengin insanı olma unvanını sürdüren Bill Gates'i geride bırakarak bu koltuğun sahibi olan Jeff Bezos'un liderliği uzun sürmedi. 8 saat sonra dünyanın en zengin ismi tekrar Bill Gates oldu.
En Çok Okunan Haberler
Video Galeri
Anket

Toplam 0 oylama