Google Glass Satışa Çıktı!

Herkesin uzun zamandır beklediği Google Glass, bugün satışa çıktı! Şu an sadece daha önce çekilişle belirlenmiş birkaç kişide bulunan Google Glass, şimdi ise herkes için satışa çıktı!
15 Nisan 2014 19:02
Google Glass Satışa Çıktı!
Yalnız herkes için satışa çıksa da belirtmemiz gereken çok önemli bir detay var. 15 Nisan’da görücüye çıkacak olan Google Glass, sadece 1 gün satılacak. Şaşkınlıkla karşılanan bu sürpriz karar, Google+ resmi hesabından duyuruldu ve herkes tarafından satın alınabilecek bu gözlüğün çekilişle belirlenen kullanıcılar da olduğu gibi kaşif sürümü olacağı belirtiliyor.
 
1500 dolar artı vergi etiketiyle satışa sunulacak Google Glass‘ın satışı önümüzdeki hafta salı günü pasifik saatiyle 06.00′da başlayacak. Google Glass‘ın satış sayfasına buradan ulaşabilirsiniz.Yalnız herkes için satışa çıksa da belirtmemiz gereken çok önemli bir detay var. 15 Nisan’da görücüye çıkacak olan Google Glass, sadece 1 gün satılacak. Şaşkınlıkla karşılanan bu sürpriz karar, Google+ resmi hesabından duyuruldu ve herkes tarafından satın alınabilecek bu gözlüğün çekilişle belirlenen kullanıcılar da olduğu gibi kaşif sürümü olacağı belirtiliyor.
 
Yalnız herkes için satışa çıksa da belirtmemiz gereken çok önemli bir detay var. Bugün görücüye çıkan Google Glass, sadece 1 gün satılacak. Şaşkınlıkla karşılanan bu sürpriz karar, Google+ resmi hesabından duyuruldu ve herkes tarafından satın alınabilecek bu gözlüğün çekilişle belirlenen kullanıcılar da olduğu gibi kaşif sürümü olacağı belirtiliyor.
 
1500 dolar artı vergi etiketiyle satışa sunulacak Google Glass‘ın satışı bugün 19.00'da başladı.
 
Google Glass‘ın satış sayfasına buradan ulaşabilirsiniz.
548925
Big Boss
16 Nisan 2014, Çarşamba 06:13
Aynı paragrafı 3 kere alt alta yazmanızın özel bir sebebi var mı? Kompozisyon ödevi mi bu mübarek..
Bu haberler ilginizi çekebilir