Google Da Snapchat'ten Kopyaladı!

Facebook'un ardından şimdi de Google da Snapchat'ten kopyaladı. Google'ın hikayeler özelliği Stamp ile ilgili detaylar...
07 Ağustos 2017 10:44
Google Da Snapchatten Kopyaladı!
Snapchat'in hayatımıza kattığı Hikayeler formatının bugüne kadar oldukça başarılı olduğunu gördüğümüzü söyleyebiliriz. Hatta bu başarıyı Facebook'un tüm uygulamaları tarafından birebir olarak kopyalanması ve Instagram'daki kullanıcı sayısının Snapchat'i geçmesi şeklinde de vurgulayabiliriz.
 
Google'ın hikayeler modu Stamp!
 
Görünüşe göre Facebook'un ardından şimdi de Google, Stamp adı altında hikayeler özelliğine kavuşuyor. Snapchat, Facebook ve Instagram'ın bu formatla uyguladıklarının birebir uygulanacağını söylemek mümkün.
 
 
 
 
Yani birkaç fotoğraf slaytıyla birlikte bu fotoğraflara çeşitli yazılar, etiketler ya da emoji'ler eklenebilmesi, gönderilerin belli bir zaman dilimi içerisinde kendini yok etmesi gibi tüm hikayeler modunu anlatan özellikleri de içerisinde barındıracak.
 
Google'ın Stamp ile ilgili duyuruyu önümüzdeki günler içerisinde, en geç şekilde de önümüzdeki hafta yapması bekleniyor. Resmi duyuru ile birlikte Google'ın hikayeler formatına neler katmayı planladığını da göreceğiz.
 
shiftdelete
276259
Bu haberler ilginizi çekebilir