Google Asistan iPhone'larda Kullanımda!

Google Asistan artık iPhone'larda da kullanılabilecek. Google'ın I/O 2017 etkinliğinde duyurduğu Google Asistant, bugünden itibaren App Store'dan indirilebilecek!
18 Mayıs 2017 15:37
Google Asistan iPhonelarda Kullanımda!
Bir kaç gün önce Google Asistan'ın çok yakında iOS'a geleceğini duyurmuştuk. iOS'ta Siri ile rekabet etmek isteyen Google, sanal asistanını App Store'da yayınladı. Uygulama ABD App Store'dan indirilebilir.
 
Google Asistan iOS'ta
 
Google Asistan şimdilik sadece Amerika mağazasında yer alıyor. Bağımsız Google Assistant uygulamasıyla, iPhone sahipleri Google Home ve Android kullanıcılarının sahip oldukları bir çok işlevseli kullanabilecekler.
 
 
iOS'ta Google Asistan ile ev otomasyon cihazları, müzik sistemleri, TV'ler, ışıklar ve diğer uyumlu cihazları kontrol edilebilecek. Ayrıca iOS'ta asistan, üçüncü parti uygulamaların ve hizmetlerin entegre olmasını sağlayan Google'daki İşlemleri de destekleyecek.
 
Google Asistanı uygulaması yalnızca şimdilik ABD'deki iPhone sahipleri için kullanılabilir, Ancak bu yılın ilerleyen dönemlerinde Japonca, Fransızca, İspanyolca, İtalyanca, Portekizce, Almanca ve Korece dillerini de destekleyecek.
 
iOS için Google Assistant, Android'de olduğu gibi sistem ayarlarıyla aynı seviyede bütünleşmeyecek. Bu nedenle, Android kullanılan bazı özelliklerin desteklenmeyeceğini unutmayın.
 
shiftdelete
379909
Bu haberler ilginizi çekebilir