Google Aramadaki Sürprizler

Google'ın hiç bilinmeyen arama sürprizlerini sizler için listeledik. Google'ın bilinmeyen arama sürprizleri hakkında detaylar haberimizde...
27 Kasım 2015 17:29
Google Aramadaki Sürprizler
İnternet devlerinden birisi olan Google, en çok kullanılan arama motorlarından birisi. 1998 yılında beri kullanımda olan arama motorunda aylık ortalama 11.944 milyar arama yapılıyor. İnsanların gün içerisinde sık sık ziyaret ettiği Google, kendimi şanslı hissediyorum bölümü ile ziyaretçilerine eğlenceli zaman geçirme fırsatı sunuyor. 
 
 
Chuck Norris
 
Oynadığı filmler ve esprileri ile tanınan Chuck Norris, Google'da oldukça farklı sonuçlar ile karşımıza çıkıyor. Kendimi şanslı hissediyorum kısmına "Find Chuck Norris" yazdığınızda, Google size "Siz Chuck Norris'i bulamazsınız, o sizi bulur" mesajı karşılıyor.
 
 
 
 
Pong Oyunu
 
Google'ın arama motoru ile Pong oynayabileceğinizi biliyor muydunuz? Arama çubuğuna "Atari Breakout" yazarak arama yaptığınızda, sayfa birden pong oyununa dönüşüyor.
 
 
 
 
Ekran Döndürme
 
Google arama ekranını tek cümle ile saat yönünde döndürebilirsiniz. Yapmanız gereken arama çubuğuna "do a barrel roll" yazıp, ekranı izlemek. 
 
 
 
Star Wars
 
Eğer arama butonuna "a long time ago in a galaxy far far away" yazarsanız Star Wars filmlerinin açılış sahnesindeki gibi bir sürprizle karşılaşıyorsunuz.
 
shiftdelete
802371
Bu haberler ilginizi çekebilir