Google Allo'ya Güncelleme!

Google'ın mesajlaşma uygulaması Google Allo, sonunda beklenen güncellemeyi alıyor. İşte yeni gelen güncellemenin detayları...
18 Temmuz 2017 11:11
Google Alloya Güncelleme!
Google Allo için beklenen en önemli özelliklerden biri de PC'lerde kullanılabilecek bir masaüstü uygulama olsa da, Google'ın şimdilik bu taraklarda bezi yok gibi görünüyor. Zira mobil uygulama güncellenmeye devam ederken, masaüstü uygulaması hakkında en ufak bir açıklama dahi yapılmıyor.
 
Bugün gelen haberlere göre Google'ın mesajlaşma uygulaması Allo'ya bir süredir kullanıcıların beklediği yeni bir özellik daha eklendi ve 14. Sürüm olarak adlandırılan bu yeni sürüm ile birlikte artık mesajlara anlık tepkiler verilebilmesi sağlandı.
 
Google biraz geç mi kaldı dersiniz?
 
Bu tepki gösterme özelliği artık neredeyse her uygulamanın olmazsa olmazlarından biri haline geldi. Zira mantıken düşündüğünüzde, yazılanlara anlamsız cevaplarla tepki göstermek yerine direkt olarak çeşitli Emoji'lerin kullanılabiliyor olması oldukça önemli. Bu şekilde mesajların altında oluşacak gereksiz kalabalığın da önüne geçilmiş oluyor.
 
 
 
 
Yani artık arkadaşlarınızdan gelen mesajlara çeşitli tepkiler verebilecek ve bunu da tek harf dahi yazmadan yalnızca listedeki tepki görsellerinden birini seçerek yapabileceksiniz.
 
Güncelleme bugünden itibaren dağıtılmaya başlansa da, herkese aynı gün içerisinde ulaşmayacağını ve birkaç gün içerisinde tüm Google Allo kullanıcılarının bu yeni özelliğe kavuşmuş olacağını da belirtelim.
 
shiftdelete
984400
Bu haberler ilginizi çekebilir