Google Akıllı Saat Mi Çıkarıyor?

Hatırlanacağı üzere Google, Pixel ve Pixel Plus adlı akıllı telefon çıkarmıştı. Şimdi ise akıllı saat ile kullanıcılarının karşısına çıkabilir...
17 Ekim 2016 15:21
Google Akıllı Saat Mi Çıkarıyor?
Ekim ayı başında gerçekleştirdiği etkinlikle Google kendi markasını ön plana çıkardığı Google Pixel ve Google Pixel Plus akıllı telefonlarını duyurmuştu. Öte yandan yeni giyilebilir ürünler hakkında herhangi bir şey söylenmemişti. İddialara göre bu durum yakında değişebilir.
 
Google marka akıllı saatler gelebilir
 
Android Police’in haberine göre, 2017 yılının ilk çeyreğinde Google tarafından Android Wear 2.0 tabanlı iki akıllı saat gelecek. Mobil cihazlarla ilgili sızıntıların kaynağı olmasıyla ünlü Evan Blass nam-ı diğer evleaks’in cihazların varlığını onaylaması da dikkat çekiyor.
 
Angelfish ve Swordfish kod adlarına sahip olan akıllı saatlerden Angelfish’in büyük olan model olacağı söyleniyor. Bu akıllı saatte LTE ve GPS bağlantılarının bulunduğu ve Bluetooth bağlantısı olmadan bağımsız olarak çalışabileceği iddia ediliyor. Küçük olan Swordfish modelinin ise LTE ve GPS gibi yetenekleri bulunmayacak ve daha düşük bir fiyat etiketiyle piyasaya sunulacak.
 
 
Google'ın Apple'ın Apple Watch akıllı saatleri ile piyasada kurduğu hakimiyete rakip olarak sunacağı akıllı saatlerin işinin oldukça zor olduğunu söyleyebiliriz. Malum oldukça pahalı ve analog lüks İsviçre saatlerinin tahtını bile sallayan Apple Watch'un eli oldukça güçlü.
shiftdelete.net
608506
Bu haberler ilginizi çekebilir