Gizli Android 6.0 Marsmallow Oyunu

Google, Android sürümlerine gizli şeyler saklama geleneğini bozmadı ve Android 6.0 Marshmallow’un içine de gizli bir oyun yerleştirdi. İşte Android 6.0 Marshmallow gizli oyunu!
07 Ekim 2015 23:36
Gizli Android 6.0 Marsmallow Oyunu
Google’ın Android sürümlerine yerleştirdiği gizli oyunlara bir yenisi eklendi. İlk bulunanlardan birisi olan Ice Cream Sandwich içindeki Nyan Cat Android oyunuydu. Yine gizliliklere aynı işletim sistemi üzerindeki Rocket Launcher izlemişti. Android 4.1 Jelly Bean’de ise Candy Cane sürprizini gördük. Daha sonraları Google, YouTube üzerinden aktif edebildiğimiz Harlem Shake’i siteyi sallayarak bizlere eğlenceli bir şekilde sunmuştu. Hatta Google Hangouts ve Google Now’da bile bu tür gizli sürprizler çıkabiliyor.
 
 
Android 6.0 Marshmallow’un sürpriz oyunu
 
Android’in en son sürümü olan Marshmallow’a ise geliştiriciler, bize eski Flappy Bird’ü hatırlatan bir gizli oyun yerleştirmişler. Android’deki sürümde kuş yerine Android’i kontrol ediyoruz ve devasa Android Marshmallow kafalarından sıyrılarak ilerlemeye çalışıyoruz.
 
 

 
 
Eğer şu anda Nexus benzeri Android 6.0 kullanan bir cihaza sahipseniz, telefonunuzun Ayarlar> Cihaz Hakkında> Android sürümü> Android 6.0 kısmına giderek bu gizli oyunu siz de oynayabilirsiniz. Android 6.0’ı gördüğünüz ekranda Marshmallow logosunu görene kadar birkaç defa "Android 6.0" yazısına tıklamanız gerekebilir. Devasa bir Marshmallow kafası olana kadar tıklamaya devam edin ve sonra ona da bir kez dokunun, oyununuz hazır olacak.
shiftdelete
430861
Bu haberler ilginizi çekebilir