Galaxy Tab S2 Tekrar Ortaya Çıktı!

Samsung’un geçtiğimiz yıl piyasaya sürdüğü Galaxy Tab S2 9.7 ve Galaxy Tab S2 8.0, tekrar ortaya çıktı. Merak edilen ayrıntılar haberimizde!
14 Şubat 2017 21:20
Galaxy Tab S2 Tekrar Ortaya Çıktı!
Samsung’un geçtiğimiz sene Temmuz ayında tanıttığı, güçlü donanım özelliklerine sahip tabletleri Galaxy Tab S2 9.7 ve Galaxy Tab S2 8.0 için, bugün sevindirici bir gelişme yaşandı.
 
 
Galaxy Tab S2 kullanıcılarına müjde!
 
Bugün Geekbench performans testinde Anroid 7.0 Nougat çalıştıran Galaxy Tab S2 9.7 ve Galaxy Tab S2 8.0 göründü.
 
 
Özellikle ürettiği birçok cihaza vermediği veya geç verdiği güncellemeler yüzünden sıkça olumsuz eleştiri alan Samsung, anlaşılan bu sefer Galaxy Tab S2 9.7 ve Galaxy Tab S2 8.0 kullanıcılarını unutmamış.
 
Bu cihazların Geekbench performans testinde gözükmesinin ardından doğal olarak ortada sorulması gereken tek bir soru kalıyor; Güncelleme ne zaman son kullanıcıya sunulacak?
 
 
Güncellemenin son kullanıcıya sunulacağı net tarih maalesef şuan için bilinmiyor. Ancak Nougat yüklü cihazların Geekbench performans testinde gözükmesinden, güncellemenin yayınlanmadan önceki son testlerinin yapıldığını çıkarılabilir.
 
 
Dolayısıyla yakın zamanda hata ayıklama ve performans değerlendirmelerinin ardından, Android 7.0 Nougat’ın Samsung Galaxy Tab S2 9.7 ve Galaxy Tab S2 8.0 kullanıcılarına sunulacağını rahatlıkla söyleyebiliriz.
 
shiftdelete
751667
Bu haberler ilginizi çekebilir