Galaxy Tab S2 Tanıtım Tarihi Açıklandı

Samsung'un üst seviye, güçlü özellikleri ile Android cephesindeki en güçlü tabletlerinden biri olacak olan Galaxy Tab S2 modellerinin tanıtım tarihi açıklandı. Detaylar haberimizde...
05 Mayıs 2015 18:00
Galaxy Tab S2 Tanıtım Tarihi Açıklandı
Tablet piyasasındaki en güçlü markalardan olan ve çok sayıda modeli ile pazarda olan Samsung, yeni üst seviye tablet modellerini duyurmaya hazırlanıyor.
 
Bugüne kadar birkaç kez sızıntısı gelen ve son dönemde hakkında hiçbir bilgi elde edemediğimiz Samsung Tab S2 modelleri, önceki sızıntılardan hatırlayabileceğiniz gibi çok ince bir tasarım ve geçmiş Tab S modellerinden farklı ekran boyutları ile gelecekti.
 
Samsung'a yakın endüstri kaynaklarının paylaştığına göre, yeni Tab S2 modelleri Haziran ayında tanıtılacak. Wifi ve LTE varyantlarına sahip olacak Tab S2 modelleri, 8 inç ve 9.7 inç ekran boyutlarına sahip olacaklar.
Galaxy S6 benzeri donanım
 
Samsung Galaxy S6'daki 8 çekirdekli Exynos 7420 işlemci, 3 GB RAM, 32 GB, 64 ve 128 GB depolama ile gelmesi beklenen tabletler, muhtemelen Galaxy S6'ya benzer bir metal kasa tasarımına sahip olacak. Ayrıca Tab S modellerinde de olan parmak izi okuyucu özelliği yine Galaxy S6'daki parmak izi okuyucu ile güncellenecek.
 
Samsung'un yeni Tab S2 modelleri, şimdiden yılın en iyi tabletleri arasında yer alacak gibi görünüyor. Bakalım Galaxy Tab S2 modelleri, sızıntılardaki özellikler ile gelecek mi?
shiftdelete
706710
Bu haberler ilginizi çekebilir