Galaxy Tab S 8.4'e Lollipop Geldi!

Samsung, tabletleri için Lollipop güncellemesi dağıtmaya devam ediyor. Son olarak Samsung Galaxy Tab S 8.4 modeli için de Android 5.0.2 Lollipop güncellemesi dağıtılmaya başlandı.
25 Nisan 2015 00:46
Galaxy Tab S 8.4e Lollipop Geldi!
Samsung'un en üst seviye Tab S serisindeki iki model de, nihayet Android 5.0 Lollipop güncellemesini aldı.
 
İlk olarak geçtiğimiz ay Galaxy Tab S 10.5 modeli için yayınlanan Android 5.0 Lollipop güncellemesi, bugün itibariyle Galaxy Tab S 8.4 modeli için de yayınlandı.
 
Lollipop güncellemesi Kore'de başladı
 
İlk olarak Galaxy Tab S 8.4 Wifi modeli için Kore'de OTA üzerinden dağıtılan Android 5.0.2 Lollipop güncellemesi, söylenenlere göre önümüzdeki günlerde tüm ülkelerdeki Tab S 8.4 kullanıcılarına ulaşacak.
 
Android 5.0.2 Lollipop'un pek çok yeniliği ile gelen güncellemenin, Galaxy Tab S 8.4'ün arayüzüne farklı bir görünüm katacağı kesin. Ancak Tab S serisine gelen Lollipop güncellemesi, Samsung'un Tab S modelleri için yayınladığı son büyük güncelleme olabilir. Zira Samsung'un tabletlerini pek fazla güncellemediği biliniyor.
 
Güncellemeler devam edecek
 
Samsung'un geçtiğimiz gün Galaxy A3 için de yayınladığı Android 5.0 Lollipop güncellemesi, yavaş yavaş pek çok Samsung telefon ve tablet modeline gelmeye devam ediyor.
 
Markanın ilerleyen dönemde de Galaxy A ve Galaxy E serisinin güncellenmeyen modellerine Android 5.0 Lollipop güncellemesini getirmesini bekliyoruz. Bakalım Samsung, ilerleyen haftalarda hangi modellerini güncelleyecek.
shiftdelete
234377
Bu haberler ilginizi çekebilir