Galaxy S9'dan Haber Var!

Samsung'un Galaxy serisinin bir sonraki amiral gemisi Galaxy S9 hakkında yeni bilgiler ortaya çıktı. Yeni bilgilere göre Galaxy S9 oldukça iddialı geliyor.
25 Mayıs 2017 11:25
Galaxy S9dan Haber Var!
Galaxy S9 hakkında yeni detaylar gün yüzüne çıkmaya devam ediyor. Önümüzdeki yıl içerisinde kullanıcıların karşısına çıkacak olan Galaxy S9 ile ilgili yeni gelişmeler yaşandı.
 
Galaxy S9 ile ilgili yeni söylentiler!
 
Kore medyası The Bell'e göre, yeni Galaxy S9 Plus'ın, Star 2 kod adını taşıdığı ortaya çıktı. Bugün ortaya çıkan haberler ile birlikte Galaxy S9 ile ilgili iki yeni detay sızdırıldı.
 
Yeni telefon selefi ile benzer bir ekran görüntüleme Teknoloji ile karşımıza çıkacak. Uzun süredir ortada dolaşan söylentiler de böylelikle son bulmuş oldu. Galaxy S9'da katlanabilir ekran bekleyen kullanıcılar, biraz daha bekleyebilirler.
 
 
Önümüzdeki yılın başında üretime geçeceği tahmin edilen yeni amiral gemisi, köklü değişiklere uğrayarak kullanıcılar ile buluşacak. Geliştirme sürecinden geçen telefon kısa bir süre içinde üretime geçeceğini belirten The Bell, önümüzde ki yıl, her zamankinden daha erken yeni bir Galaxy S modeli ile karşı karşıya kalabiliriz. Fakat bu bilginin doğruluğu hakkında yetkililer henüz resmi bir açıklamada bulunmadılar.
 
Galaxy S9 hakkında bildiğimiz en net bilgi ise, amiral gemisi Qualcomm ve Samsung'un geliştirdiği yeni nesil 7nm üretim sürecinden geçirilen işlemcilerinden güç alacağını bilmekteyiz. Her iki yonga setiyse 2018 yılının başlarında üretime geçeceğini de belirtelim.
 
shiftdelete
743893
Bu haberler ilginizi çekebilir