Galaxy S8’in Yeni Rengi Sızdırıldı!

Samsung’un 29 Mart'ta tanıtacağı yeni amiral gemisi Galaxy S8'in yeni renginin fotoğrafı sızdırıldı. İşte o görüntüler...
19 Mart 2017 10:16
Galaxy S8in Yeni Rengi Sızdırıldı!
Samsung’un yeni amiral gemisi Galaxy S8’in tanıtım tarihi yaklaştıkça, cihazla ilgili ayrıntılar bir bir gün yüzüne çıkmaya başladı bile. Bugün ise cihazın hiç beklenmedik bir renk seçeneği ortaya çıktı.
 
Galaxy S8’in ilginç renk seçeneği!
 
Daha önce yaşanan sızıntılardan yeni amiral gemisi Galaxy S8’in Siyah, Mavi, Gümüş ve Gri renk seçeneklerine sahip olduğunu zaten biliyorduk. Ancak bugün yaşanan bir sızıntı hiç beklenmedik bir renk seçeneğini gün yüzüne çıkardı.
 
 
 
 
Fotoğraflardan görebileceğiniz üzere Galaxy S8’in yeni orya çıkan renk seçeneği “Mor”, daha doğru "morumsu" diyebiliriz. Samsung daha önce neredeyse hiçbir firmanın sunmadığı bu renk seçeneğini neden kullanmak istedi bilemiyoruz.
 
 
 
 
 
Ancak söz konusu zevkler ve seçenekler olduğunda insanların ne denli seçici olduğu aşikar. Bu bağlamda Samsung, Galaxy S8’in her zevkten ve kesimden insana hitap edebilmesi adına böyle bir yol izlemiş olabilir.
 
Son olarak, merakla beklenen Galalxy S8 ve S+’ın bu ayın 29’unda düzenlenecek bir etkinlikte tanıtılmasının planlandığını hatırlatmadan geçmeyelim.
 
shiftdelete
332798
Bu haberler ilginizi çekebilir